Zlaté oko (1995)

Rola Jamesa Bonda je asi stvorená pre Piercea Brosnana. Ale len do Bondoviek toho typu. Myslím presne tie, kde Brosnan hrá. Brosnanove Bondovky sú výborné. Ale má to jeden háčik. Sú príliš nereálne priam až rozprávkové. Ja by som Bondovky rozdelil do troch skupín. Staré ale dobré-Brosnanovky-Craigovky. Každé sú výborné ale z iného uhlu pohľadu.

Casino Royale (2006)

Vynikajúce! Daniel Craig nastavil bodovskú latku veľmi vysoko. Z novších bondoviek je CASINO RAYALE bezkonkurenčne najlepšia! Za vyše dve hodiny stihne Bond precestovať všetky kúty sveta z ktorých sa v každej stane niečo zaujímavé, čo znamená že film toho má veľa na ponúknutie. Hlavný predstaviteľ je pravý opak Brosnana čo je ďalšie plus, lebo Bond je konečne taký aký by mal byť. Drsný, bezcitný, necíti bolesť, cíti problémy, problémy rieši, rieši ich rýchlo a efektívne. Craigova kamenná tvár sa mi páčila na výborných 95%.

Star Wars: Klonové války (2008)

Čakal som som animovanú vtákovinu a ako fanúšik SW som sa veľmi bál. A musím sa priznať že som bol veľmi prekvapený a celkom spokojný. 80% filmu čistá akcia a sympatickí animovaní hrdinovia na čele s Anakinovou mladou padawankou. Mne osobne sa to veľmi páčilo a hneď ako sa film skončil doľahla na mňa nedočkavosť. Čo bude ďalej? Ako sa ešte SW rozvinú? Takže seriál, očakávam ťa! ===> Milujem to a nič mi nezábráni zvýšiť na 5* !!!

Ve jménu krále (2007)

Čudujem sa, že sa na toto dal práve Jason Statham. Určite má na viac ako na chudáka Bolla. Ach ty Uwe Boll, ďaľší hrozný film to bol !

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Týmto seriálom sa môžu slováci naozaj pochváliť. Je výborný sám o sebe a ešte keď ho porovnáme s inými slovenskými ¨odpadmi¨...Je tu konečne cítiť aj trochu profesionality.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Úžasný a dojemný príbeh s ktorého som bol totálne na vetvy. Ja asi nedokážem povedať Spielbergovi ¨nie¨. H.J. Ostment bol fascinujúci, neskutočne presvedčivý. A hlavne ten koniec bol úžasný. Krásnych 95%

Hadi v letadle (2006)

Pár záberov stálo za to. Ale všetko ostatné by sa dalo roztriediť na ,,môže byť,, a ,,zbytočné,, pričom ,,zbytočné,, by zaberali asi 40 minút.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Túto ,,ptákovinu,, som pozeral s mamou každý deň. To, že telenovely sú úbohé a trápne nemusím hovoriť ale toto bola celkom sranda. Ale keby som to pozeral teraz tak.....to by sa asi ani nikdy nestalo. Takže aspoň 20%.