Syn pláže (2000) (seriál)

Nádherná paródia nielen na Baywatch. Systematické zosmiešňovanie klasík ako Exorcista (The Sexorcist) alebo Day of the Jackall (Day of the Jackass) na dennom poriadku. Veľmi vtipné rubriky (záverečné ponaučenie- Oh, hi teens, Notch Johnson´s here; odporúčanie po titulkách). Veľmi perverzné narážky (Attack of the CockToPuss, Lickma Bevers, Suckma Cocks). A sranda ako blázen.

Trainspotting (1996)

Osobne nechápem "krásu" tejto nechutnej nudy a nelogickosti. Ewan McGregor je fajn, nechutnosti zvládnem, ale tento shit ma absolútne nechytil. Pokus o "art" tu zlyhal skoro tak ako u Acid House. A za ten megadementný príhovor hneď na začiatku hodný urazeného násťročného zmrda strhávam dve hviezdičky. To už bolo na vypnutie.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Najhorší Willisov a Perryho film. Kravina od základu, ktorá kazí aj dobré meno jednotky. Tak nudné a idiotské pokračovanie podceňuje diváka a degraduje ho na idiota, ktoému príde vtipný čerstvo prepustený chren, čo každému vsádza pohlavky. Jedna hviezdička za Willisa a Perryho.

Můj soused zabiják (2000)

Zvláštna komédia s netradičnými vtípkami (lietajúce pivo), na žáner veľmi dobre zahraná. Zubár s kľudným životom prekonáva všetky štandardy, Jimmy šikanuje Oza pohľadmi a usádzaním na barovú stoličku, vždy, keď ide zabiják v telke, som pritom.

Volný pád (1993)

Fenomenálny koncert Michaela Douglasa. Zbaštil som mu to úplne všetko, voľný pád je priliehavý preklad pre film, ktorý naberá na intenzite geometrickou radou. Mám taký pocit, že kebyže Bill s náladou ku koncu filmu stretne toho chlápka, čo naňho kričal na začiatku pri aute, asi by ho rovno odkrágloval. Trochu ma otravovala Prandgastova hysterka,ale bola potrebná pre jeho prerod na chlapa. Hej a výborný cz dubbing (Nemám vás rád, víte proč? Neklejete! Žádný hovno, ani kurva... :-D )

Mlčení jehňátek (1991)

Dokonalý výkon Anthonyho Hopkinsa, extrémne chytľavý príbeh, dve nerušiace sa dejové línie, proste báseň. 100 percent.

Sedm (1995)

Je mi ľúto, ale nadšenie zo Sedem naozaj nezdieľam. Na poli psychotrilleru nesiaha Mlčaniu Jahniat ani po päty. Hviezdička za Freemana, druhá za originálne smrti, tretia za netradičný a naozaj znechucujúci koniec. Najviac ma sklamal Kevin Spacey, pripadalo mi to ako na pikniku s protestantským kazateľom. Je možné, že hodnotenie je skreslené hojnými odporúčaniami.

Mexická jízda (2001)

Nebyť rozprávača, dramatického podfarbenia a výborného konca, bol by to adept na odpad. Dvaja primitívni, nesympatickí burani, čo majú v hlave len jedno, mimoriadne škaredá obstarožná žena a hlavne odporné a zhadzujúce mastenie vtáka pri bazéne, to sú hlavné mínusy. Bavil som sa, film bol z tých lepších, ale pričasté soft porno je až za hranicou môjho vkusu.

Spalující touha (1999)

Na Kubricka mi to prišlo trochu málo lyrické, ale inak vynikajúce. Sexuálni okultisti mali to správne tajomno, dokonca Cruise mi tu vôbec nevadil, aj keď tú jeho sladkú držku úplne neznášam. Ak u iných "filmov" s ním sa k hraniu ani len neblíži, tu padol ako riť na šerbel. A dosť ma zaskočila Pollackova hláška s cock- suckerom

Brak (2002)

To mal byť akože študentský film? A to softporno je iba chabá satisfakcia za 86 minút nudy.