Temné léto (2019) (seriál)

Napínavé, realistické, bez debilnych emócií a nezmyselných filozofických kecov o vzťahoch, ktoré kazia walking dead. Zombies sú nekompromisné divoké zvieratá, ktoré sa s nicim neseru. Keď sa objavia na scéne, každý sa prace a pri ich konfrontacii so živakmi majú skoro vždy navrch. Žiadne nablble srandicky, žiadne rambovske headshoty. Je ich hodne ťažké vykynozit. Slušné tempo, neustále sa niečo deje. Dĺžka epizód je tu plusom. Pocas druhej série zvyšujem na 5. Má to grady, je to brutálne a bezutesne. Oveľa lepšie ako roztahane ako ukecane walking dead.

Sexify (2021) (seriál)

Nuda. Natiahnute a v podstate o hovne. Jedna frigidna krava bez idey a bez skusenosti hovori dokola o projekte u ktoreho nema sajn ako vobec zacat. Druha riesi neustale orgazmus, ale nedokaze svojmu debilovi povedat, aby jej to spravil rukou. Tretia je rozmaznana kurva, ktora nevie co chce a neda pokoj, kym to nema. Nevadi mi tema, vadi mi vseobimajuca nuda. A tie idiotske vzdychy a ka soundtrack

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Kontinuita s Kubrickovym filmom elegantne zachovana, ale aj tak ide o velmi dostojnu adaptaciu. Danny je Ewan McGregor.

V síti (2020)

Genialny putavy dokument s mimoriadnou spolocenskou vyznamnnostou

Historie pro začátečníky (2020) (seriál)

Skvely, putavy dokumentarny serial ktory nezapasuje milovnikom 'alternativnych' medii. Zaklada totiz na faktoch a nie dojmoch. Infografika je krasna a prehladna, vyber tem je 'comprehensive'. Ideologiu som v seriali nenasiel.

Veliká (2020) (seriál) odpad!

Nudna nezabavna chujovina, ktora nepobavi

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Zabavny nenarocny norsky a dansky sci fi serial o chlapcovi, ktory ma byt bohom

Chalífát (2020) (seriál)

Vynikajuci serial schematicky znazornujuci brainwashing a precitnutie islamistiek. Taktiez pokrytectvo vrahov z isilu, ktori za svoje hnusne idealy nechavaju umriet inych. Velmi kriticke voci islamu.