Piraňi II: Létající zabijáci (1982) odpad!

Tak už som videl teda všeličo, ale toto je fakt hrôza ktorá si zaslúži ZArámovať, ale bohužial v tom zlom slova zmysle !

Motel smrti (2007)

No comment - Kate Forever !

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Film prešpikovaný vizuálnymi efektami a korytnačkami na bruchách. Ale veľmi uspokojivé. Po celú dĺžku filmu som sa bavil a hltal jednu bojovú scénu za druhou. Dobrý spôsob ako ľuďom približovať niečo čo sa stalo už tak dávno a na čo by sa asi aj zabudlo keby nebolo takýchto snímkov. Predsa len ľudí ktorých zaujíma historická literatúra nie je na svete až tak mnoho a toto je dokonalý spôsob ako im to trochu objasniť. Bol som spokojný a po filmoch ako Gladiátor, Trója či Alexander Veľký, nebolo ani toto pre mňa sklamaním.

Hory mají oči 2 (2007)

Nebolo to pre mňa až takým sklamaním ako som očakával. Celková myšlienka tohto druhu nie je až tak nezmyselná. Je jasné, že skoro každý hororový snímok je v určitých medziach pritiahnutý za vlasy, ale na tento sa ešte dá z úctou pozerať. Nenudil som sa a to bolo to hlavné.

Městem chodí Santa Claus (1970) (TV film)

Peknučký príbeh aby naši najmenší vedeli jednu z možností odkiaľ pochádza Santa.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Veľmi málo seriálom a filmom vo všeobecnosti sa snažím dávať tak málo hviezd ! Ale tu si fakt nepomôžem ! Slabé herecké výkony, príbeh už umelo naťahovaný, pochmúrne, slabé, ničím zvláštne ! Asi jedna * len kvôli VISAGE Katarínky, ale inak nič !

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Komentár ku dňu 1.3.2008 - pre tieto seriály som si našiel už jednu vlastnú fintu ktorú používam. Naschváľ nepozerám každý diel hneď ako vyjde, ale vždy počkám na to aby som pozrel dva naraz. Takže, ja mám Prison, každé dva týždne. Neviem, je to jednoducho lahôdka, ktorá mi zapasovala a keď pozriem jeden diel za 42 minút, cítim sa nedopozeraný ! S týmto stavom je to geniálny seriál, /samozrejme s môjho pohľadu/, ktorý sa kvalitou môže postaviť na seriálový trón slávy, ale stále si nechávam otvorené zadné dvierka a konečný koment dám až po uzavretí celého seriálu. PS: s tou Sárou ..hmmm /to aby nebol spoiler/.

Lolita (1997)

Za normálnych okolností by s Ironsa spravili takého pedofila, že by ho ukameňovali. Toto je pekný dôkaz toho, ako záleží na podaní príbehu a vysvetlenia, alebo "čo dokáže film" !

Síť (1995)

Tomuto naozaj verím. Dnes už je tak pretechnizovaná doba, že verím tomu, keď sa niekto do toho oprie, dokáže človeka zmazať z mapy sveta a to doslova.