Trávníkář (1992)

Dávam 4*. Na tú dobu a s tým, že mi ukázal ako dieťaťu, že toto bude virtuálna realita som bol očarený.

Noci s nepřítelem (1991)

No žienky naše, na takého natrafiť, to by som neprial žiadnej z Vás.

Dr. House (2004) (seriál)

hlášky, hlášky, hlášky, to je jediné čo tomuto seriálu vdychuje život. A vdychuje mu to teda super.

Knight Rider (1982) (seriál)

Nostalgia zaúradovala. Toto sa nedá hodnotiť z dnešného pohľadu. Je jasné, že potom by bolo moje hodnotenie niekde inde, ale keď si spomeniem ako som to hltal ešte na ORF aj keď som tomu nerozumel len kvôli "KITOVI", tak sa nedá inak.

MacGyver (1985) (seriál)

A tento poznáte ? : Keď hodíte zo siedmeho poschodia dole skrutku s matkou a na zem dopadne traktor. Čo je to ? No predsa, že na štvrtom býva MacGyver. Chichi

Muž bez stínu (2000)

Niektoré efekty boli vydarené. Žánrovo ľahký film a s Kevinom Baconom ktorý podal dosť schopný výkon v hlavnej úlohe sa na to dá pozrieť. Ale je to zasa jeden s tých filmov, čo raz vidím a už zase 10-15 rokov ho nemusím.

Pandemie (2002)

Dávam 3* už len s pricípu. Mám rád filmy s nádychom "katastrofický", takže som sa vydržal na to pozerať celú dĺžku filmu. Ako relax na večer v pracovnom týždni postačujúce a oddychové. Netreba čakať nejakú obrovskú zábavu, herecké výkony alebo dychberúce scény, stačí si to len pozrieť a zhodnotiť tu na CSFD.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

3* dávam s opakovaním len za zase veľmi vydarenú veveričku s orieškom. Tá nemá chybu.