Charlieho andílci (2000)

Dobře natočená akce, slušné fóry, pěkné holky.... Popcorn do letňáku jak má být. PS tohle je zábava pro oči, ne pro mozek.

Trestná lavice (2005)

Opravdu zábavná kravina pro uvolnění. Mimochodem, i když poslouchám žánrově hodně vzdálenou hudbu, tak soundtrack je vážně dobrý, hodně dobrý.

Hitman (2007)

Nějak nechápu, co všichni čekají od filmu, co vzniká podle PC hry. Další "Nikitu" nebo snad "Leona"? To, co je zábavné na hře, kde jsme hlavním hrdinou v podstatě my, nemusí být zábavné na plátně. Např. Mafie má strhující děj, jako hra, ale ruku na srdce, jako kniha, či film by nás to příliš asi nenadchlo.To samé Hitman, když se budete držet předlohy, půjdete od mise k misi a za chvíli se unudíte. Netvrdím, že scénaristova invence by byla nějakým extra přínosem pro světovou kinematografii, ale natočil poměrně slušný akční film, u kterého jsem se nenudil.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série je naprosto famózní. ***** Druhá ještě ušla.**** Třetí je opravdu špatná. Odpad! Ale to co dokázali udělat se čtvrtou sérií.... Už mě jen zajímá, kam až mohou spadnout, protože to pomyslné dno opravdu posouvají k netušeným hranicím. Odpad!

Kocour (2003)

PROČ?!

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Když jsem viděl trailer, trochu jsem se obával, aby film nebyl jen vizuelní onanií. Když jsem ho pak sledoval, usmíval jsem se jak idiot. Skvělé hlášky, perfektně obsazené postavy, rychlý děj bez jediného hluchého místa, fantastické kostýmy a atmosféra. Asi jeden z nejlépe udělaných comicsových snímků. Del Toro jde sice poznat na každém rohu(některé věci už měl k vidění i jinde), ale člověku to nějak nevadí. Jeho svět je asi trochu jiný než ten náš a je dobře, že nám do něj dovolí nhédnout.

10 000 př. n. l. (2008)

Tenhle film je prostě jen zábava, u které se nesmí moc myslet(teda radši vůbec). To znamená, zapomenout na dějepis, vzít si bednu popcornu, ucucávat colu a bavit se solidními triky a Emmerihovsky nabobtnanou výpravou. Roland už asi jiný nebude a nemůžeme mu to mít za zlé.

Knight Rider (1982) (seriál)

Když je Vám deset, jsou 80. léta, v televizi je jediným sledovatelným seriálem Sandokan a Vy můžete v 18:30 zasednout k ORF a vidět mluvící auto,které komunikuje,se svým řidičem přes hodinky, je Vám jedno že neumíte německy. Prosto to zbožňujete. Teď je to trochu(trochu dost) jinak. Ale i tak, za krásné zážitky z dětsí: *****.