Hannah Montana (2009)

Nevím proč se tu všichni na tomhle filmu tak hojí a ke svému zděšení se ho musím zastat. Seriál je odpad, to je pravda. To bez pochyby. K filmu jsem tedy přistupoval s velkými předsudky. A chyba. Jde o perfektně odvedenou práci v rámci filmu pro jasnou cílovou skupinu a pro jejich rodiče, když už s nimi jdou do kina. Samozřejmě se na plátně neodehrává nic revolučního, ale celý film funguje tak, že je u něj člověku příjemně. Z to čtyři hvězdičky. A pátou na truc, když všem Hanna tak strašně vadí. Jo a ruku na srdce někteří odpadisté, tak nízko tenhle film opravdu není.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Takhle rozsáhlý seriál se dá těžko hodnotit. Některé díly by si zasloužily plný počet, některé, zvláště pak skoro celá osmá řada se blíží úplnému dnu. Ale tři hvězdičky jsou, myslím zasloužené.

Rytíři nebes (2006)

Když pomineme existenci fyziky, tak je to vážně dobré.

Simon řekl (2006)

Krumpáče, krumpáče,....a taky jeden luxusní krumpáčomet. Tady se mísí genialita s naprostou demencí.

Lovci upírů (2003)

Skákající, oprava, hrůzostrašně sounož skákající mrtvoly si nezaslouží jinak. V Asii se opravdu rodí netušená kinematografická překvapení. Natočit takhle úžesně blbou slátaninu vyžaduje velké nadání.

A co když je to pravda? (2005)

Romantika jak má být, navíc s až anglicky zábavnými vedlejšími postavičkami.

Bláznivé Vánoce (2005) (TV film)

Žánr vánočních filmů je mi velmi cizí. Ale během přípravy vánočního salátu jsem první polovinu poslouchal z kuchyně a děj mě zaujal natolik, že jsem šel zbytek dokoukat. Vážně pěkný rodinný film. A za to milé překvapení plný počet.

Toopy & Binoo (2005) (seriál)

Nevím, co při výrobě hulí, ale musí to být fakt dobrej matroš.

V žáru královské lásky (1990)

Nechápu. Ale jako úlet unikát. Pro milovníky špatností velmi vážný kandidát na shlédnutí.