Narcos (2015) (seriál)

To pretahnuti do tehdejsi Kolumbie bylo neskutecne. Po shlednuti prvni serie Narcos mam pocit, ze umim spanelsky a je na case si vybudovat imperium. 8/10

Joker (2019)

Temne a inspirativni. Stejne jako Jokerovi, uz mi jeblo z tech otravnych stebetajicich navstevniku kina a doslo na nefalsovane kelimkove valky! Jinak tohle bude znit jako kacirstvi pro fanousky Dark Knighta a Heath Ledgera, ale Phoenix je lepsi Joker a Joker je lepsi film. Paradoxne mozna vubec prvni komixovy film, ktery se da brat skutecne vazne. 9/10

Ad Astra (2019)

Solaris teto generace. Nejde to sice nejak zvlast do hloubky, ale kvalitni sci-fi v pomalem tempu s hypnotickym audio-vizualem to je. Hlavni trumf kvuli kteremu jsem na to sel do kina je Max Richter a ten nezklamal. 8/10

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Série 2 (2019) (série)

Stejne kvalita jako prvni serie a potvrzeni, ze Mindhunter je nejvic Fincherovskej serial vsech dob, vizualem, naladou, tematem, intrem, proste ve vsech ohledech. 8/10

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Prvni cast zamerujici se na praci date doctora je super, jakmile se to zvrtne v klasickou USA romantiku se vsemi klise neduhy to jde ale do kytek. 6/10

Žena za výlohou (1944)

Famozni Noir. Nechapu proc ho checkuju az tak opozdene a proc kolem nej neni vetsi hype. Cernobila lahudka. 9/10

Rebel bez příčiny (1955)

Aaaah, tak tohle je to puvodni vintage retro s Jamesem Deanem, kde se rebelstvi ucil i samotny Kryton z trpaslika. 7/10

Na východ od ráje (1955)

Pekny staromilsky Hollywood s prehravajicimi herci jako v divadle a Jamesem Deanem, ktery tomu vsemu prehravani dava korunu. 7/10

Muž s červenou botou (1985)

Uuuuh, 80's jsou dukazem, ze muzete natocit sebevetsi pytlovinu a diky hudbe a atmosfere to stejne bude alespon trosku pecka. 6/10