Cobra Kai (2018) (seriál)

Dost předvídatelný, dost klišoidní, nepříliš dobře zahrané (Macchio vede) a vezoucí se na vlně nostalgického připomínání 80. let alá Stranger Things...ale na mne to funguje:-) Strašně příjemně se na to kouká, Netflixu tohle jde.

Bob Lazar: Oblast 51 a létající talíře (2018)

Dobrý to bylo! Pro lidi jako jsem já, kdo o Lazarovi nikdy neslyšeli, určitě super film. Ale pak si o něm člověk něco zjistí a existence superkonspirace tající mimotemské technologie začne dostávat trochu (větší) trhliny. I tak doporučuji! Hlavně lidem, kterým jméno Lazar nic neříká.

Anelka: Nepochopený střelec (2020)

Pěkně natočené a zajímavé, hlavně o kontroverzích kolem prvního přestupu do Anglie a sporů kolem národního týmu jsem neměl tušení. Anelka zde působí jako mimořádně zásadový člověk, který se téměř pokaždé stal obětí okolností, nepochopení nebo své přímé povahy, která okolí nevoněla. Na můj vkus trochu moc jednostranné a těžko uvěřitelné. Ale bezesporu zajímavý film. Pro každého kdo má rád fotbal a dokumenty, to nebude ztráta času.

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Celkově silný průměr. První série výborná, ovšem po jejím konci už na ni tvůrci nedokázali navázat. Další série působí těžko uvěřitelně a vykonstruovaně a to až do takové míry, že člověku je vlastně dost jedno, jak to skončí. Škoda. Ale uznávám, že na první sérii bylo hodně těžké navázat.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Paráda! Trochu slabší úvod, ale pak se to skvěle rozjede. Povinnost pro každého fanouška žánru!

R jako rodina (2015) (seriál)

Bill Burr je výborný a tento seriál se mu povedl!

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

O trochu horší než malparidující Kolumbijci. Ale jen o trochu!:-)

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

70% Jane Krakowski a Tituss Burgess převyšují hlavní postavu. O dost:-)