Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 15 bodů
Mopped
Martin Oharek
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Gaylord Jebal, nemocniční bratr
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Červený trpaslík
(1988)
M*A*S*H
(1972)
Ženatý se závazky
(1987)
Jmenuju se Earl
(2005)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Vlak dětství a naděje
(1985)
Akta X
(1993)
Temný případ
(2014)
Stranger Things
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
15 bodů
Fanklub
(18)
stilgar1
902 10
Sidonka
míba
Nostalgia
Magika82
WinstonS
Lucretius
Marho
karel46
JanKukulín
AdamiTTo
thoroid
Rosemary
ihroch
johnyyjohn
kuklinski
FlagellumD