Útěk do divočiny (2007)

Nikdy dřív jsem jméno Christopher McCandless neslyšela, ale po zhlédnutí tohoto filmu už na něj rozhodně nikdy nezapomenu. Při sledování Chrisovy cesty na Aljašku jsem nevěděla, že je film natočený podle skutečné události. O to víc mě šokoloval konec, na kterém mi tvůrci filmu vyrazili dech, když mi dali možnost vidět fotku skutečného Christophera. Asi právě proto mi tenhle snímek stále vrtá hlavou. ikdyž od jeho zhlédnutí uběhl už nějaký ten pátek.... PS: rozhodně nevěřte lidem co viděli pouze trailer a snaží se vám nakukat, že je to nuda. Opak je pravdou! Vřele doporučuju!

Alenka v říši divů (1999) (TV film)

Tak tuhle slátaninu jsem jako malá viděla několikrát, ale nikdy se mi vlasně pořádně nelíbíla... Teď ani nechápu proč jsem se na to vůbec dívala.. :/

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Možná by tvůrci tohohle seriálu udělali líp, kdyby Sue nebyla hluchá, ptž. aby mluvila takhle plunule, ikdyž od malička neslyší, to pardon - ale to je fakt blbost.

Harry Potter a já (2002) (TV film)

Pěkný dokument o autorce Harryho Pottera, který se mi opravdu líbil :)... Žádný fanoušek chlapce, který zůstal na živu, by si ho neměl nechat ujít ;-)...

Hilary a Jackie (1998)

Tenhle film jsem viděla tak před 2-3 lety a opravdu na mě velice zapůsobil - do teď mě mrazí v zádech když si vzpomenu na některé scény, hlavně z druhé poloviny filmu.... V průběhu děje jsem postupně začala nenávidět Jackie, ale když jsem film dokoukala do konce, mísily se ve mě všemožné pocity od zuřivosti až po dojetí... cca úžasný film

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Jedna z těch lepších komedií... Ja se dobře bavila i přesto, že bylo od začátku zřejmé, jak film skončí..

Kdo hulí, ten umí (2001)

Pár dobrých a vtipných scén/hlášek se ve filmu najde, ale cca je to podprůměrná komedie o huličích z Harvardu... btw. více se mi líbil snímek Zahulíme, uvidíme

Lilo a Stitch (2003) (seriál)

Dlouho jsem nevěděla, jak mám seriál ohodnotit, ale když jsem si uvědomila, že mi zpříjemňuje každé víkendové ráno, kdy vstávám na brigádu, musela jsem dát 3* :) i přes to, že je to dětská kreslená slátanina... Stejně bych asi ráno nic složitějšího nepobrala :P

Power Rangers Wild Force (2002) (seriál)

Jako malá jsem tenhle seriál milovala, dokonce jsme si s kamrády nejednou hráli na to, že jsem strážci (naší oblíbenou zbraní byly klacky od makrel) a zachraňujeme svět. Kouzelné slůvko MORFUJEME se mi prostě vrylo do paměti a proto musím této děsné slátanině, která si nejspíš nezaslouží ani 1* (protože každý díl je naprosto stejný) dát 3* :)... Hold vzpomínky jsou vzpomínky a já jako dítě pět strážců světa, teda pardon - vesmíru, zbožňovala.