Survival of the Dead (2009)

Pohodové zombie béčko na léto, které si nezaslouží slabých 4,9 na imdb, poněvadž je lepší a kupodivu i invenčnější než většina zombie produkce.

Pobřežní hlídka (2017)

Podle traileru jsem teda čekal větší odvaz, víc přemrštěné akce, víc přehnaně trapné legrace, víc prsatých holek v plavkách. Ve všech těchto bodech se dostáváme maximálně do trapného průměru. Čekal jsem Nové Jump Street 21, dostal jsem Jump Street 22. A jaký to dneska mělo potenciál, netuším, jak to nemohlo vyjít.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Tak nevím, kdo jsme a kam směřujeme? Myslíte, že to Lynch někdy aspoň naznačí? A kde jsou sovy? Čím se zdají být? Kde je má trpělivost? Chci vůbec vidět další díly?

Zóna smrti (2005)

Parádní hongkongské akční melodrama, kde nikdo není dobrý ani špatný, černý ani bílý, má mouchy ve scénáři, chybějící kousíčky skládačky, míň akčních scén než by bylo třeba, ale parádní atmosféru, jediného klaďase Donnie Yena a závěr, který byste nevymysleli.

Hladová řeka (2017) (amatérský film)

Kraťas odvolávající se zřejmě k Chozeho oblíbencům Argentovi nebo Fulcimu. Včetně hereckých výkonů neherců, které byly fajn a hudby, ze které jsem byl nadšen. Konec mi evokoval The Beyond a líbili se mi zde kritizovaní zakuklenci.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 5 (2017) (epizoda)

Nevím, co si o tom myslet, nevím, co se z toho vyklube... Je to Lynch. Takže doufám, že to vydrží 18 epizod, protože pochybuju, že tomuto vydrží sledovanost...

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Některá vystoupení stojí za to vidět (Hana Holišová jako Beyoncé vstoupila do dějin české televizní zábavy), ale jinak se jedná o travesti show s "celebritami"...

Hra smrti 2 (1981)

Váhal jsem mezi třema a čtyřma, ale při závěrečné sumarizaci jsem došel k tomu, že ty parádní souboje, úsměvné dialogy, vousaté záporáky a zabobřené prostitutky bych si dal klidně rád znovu, takže za čtyři pánové (dámy na tohle stejně nekoukají).