Jak přežít single (2016)

Trailer byl totální podfuk, protože single je klasická romantická komedie a Rebel Wilson, bohužel nedostává prostor, jaký by si zasloužila.

Meet Aidra (2014)

Tradice. Přechlapováno.

Sázka na nejistotu (2015)

Přimlouvám se, aby se Adam McKay vrátil zpátky k Willu Ferrelovi. Jo, dokázal, že umí natočit i něco jiného než ztřeštěné komedie. Ale ani Selena Gomez a Margot Robbie s Batmanem mi nepomohli k tomu, abych to kompletně pochopil a aby to dokázalo být víc než 2 hodiny v kuse zábavné. Proto asi zatím nepatřím k miliardářům. Myslím dolarovým samozřejmě.

Povětří (2015)

Darryl z Walking Dead zažívá další apokalypsu, tentokrát bez zombíků. Ti tomu bohužel ale podstatně chybí, 2 a půl herce nezvládají utáhnout ani tu hoďku a půl, kde se nic neděje a není ani žádná atmosféra.

Živí mrtví - Poslední den na Zemi (2015) (epizoda)

Teď mi někdo vysvětlete, jak to mám vydržet půl roku do dalšího dílu? Esence Walking Dead. Nejlepší seriál současnosti.

Živí mrtví - Na východ (2015) (epizoda)

To zas byl díl... Stupidní a nelogické jednání, které postavy opět dovádí do záhuby, ale na druhou stranu vytváří napětí, kvůli kterému se na seriál díváme. Carolino chování absolutně nezapadá vzhledem k tomu, co dělala doposud a to, jak se všichni vydají hledat Carol a Daryla, to je no comment stupidita. Takže vítejte v pasti. Nicméně poslední minuta je jeden z pětihvezdičkových okamžiků, kvůli kterým Walking Dead milujeme.

Nepřítel (2013)

Jo, to znám, takové pocity jsem taky měl, když byla žena v šestém měsíci. Až na ty pavouky teda. Ti nebyli, čím se zdáli být.

Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

Hong-kongská brutální akčňárna. Šílená story s černým obchodem s orgány, vezeňskými dozoci, zabíjením nevinných včetně dětí, leukémií a s grandiózním finále.

Husí kůže (2015)

Solidní béčko s atmosférou osmdesátek, Black Kinga docela zvládá, 2 trotli v hlavních rolích a klon Mily Kundis, na který se moc dobře dívá. Asi jsem měl náladu a ve finále byla Husí Kůže o dost lepší, než jsem čekal.

We Are Your Friends (2015)

Human Traffic dnešní generace se nekoná. K tomu filmu chybí zbourat pár konvencí a trošku invencí. Hudebně taky nic moc, nejlepší je úvodní, pro dnešní generaci asi už oldskool pecka od Justice. Ale kvůli zavzpomínání na dobu před deseti lety a za Emily Ratajkowski musím ty 4 hvězdy dát.