Zlouni z vesmíru (2005)

Romantika na sobotní večer s přítelkyní, se kterou si krátíte čas při čekání na své první znásilnění emzáckou prsaticí. Béčková lahůdka napěchovaná nápady, která jede jako týpek klouzající na banánové slupce. Některé jsou bombastické, některé je třeba vymáčknout jako přezrálý beďar, ale většina srdcí nás béčkových úchyláků musí zaplesat. Kombajn.

Being Flat (2015)

Jednohubka nebo spíš minipáreček při čekání na Rubber 2.

Živí mrtví - Evoluce (2018) (epizoda)

Díl kvůli kterým jsme se na WD začali všichni dívat. Nejlepší za posledních pár sezón.

Mandy - Kult pomsty (2018)

Nejzběsilejší Nicolas Cage od Zběsilosti v srdci. Role na Oscara. Film pro fajnšmekry. Lynch potkává Refna a béčkovou artovou estetiku. Lahůdka.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Nebýt toto českého původu, bere to spousta lidí jako "guilty pleasure".

Phantasm V: Ravager (2016)

Přesně to, co jsem chtěl a čekal. Béčko nejbéčkovatější. Coscarelli navázal přesně tam a stejným stylem, kde před lety skončil. Surreálnost, lacinost, dlouhán, příšerky, trpaslíci, cestování časy a dimenzemi, apokalypso atmosféra je zpátky a navíc to má zase koule!

Komorná (2016)

Zdlouhavé a nudné se přehoupne v zajímavé, zvrácené a překombinované, tak jak to máme rádi.

Zásah (2016)

Začalo to tak, jak to máme s Asií rádi. Mix dramatu, lovestory, akce a brutality. Nakonec ale zůstala pouze neoriginální přespříliš brutální akce a absence příběhu i logiky. To radši Yip Mana...

Odnikud někam (2010)

Našel jsem překlep v českém překladu. Správně to má být "Odnikud Nikam".

Sousedi 2 (2016)

To se nepovedlo. Sračka servírující nefungující nechutný rádobyhumor od začátku do konce. První díl jsem měl docela rád.