Demi Lovato: Confident (2015) (hudební videoklip)

Rodriguez natočil svůj standard - mix Mačety a Spy Kids. Na klip dobrý, kvalitní zástupce módní série akčních klipů ála Bad Blood. Píšnička teda nic moc, ale v posledních dvou klipech musím říct, že se Demi docela vyloupla. Kdyby se Robert ale radši věnoval dalšímu dílu Mačety, na který se už spolu s padouchem Justinem Bieberem a celým vesmírem třeseme a Demi kdyby víc elektropopovala, tak jsme spokojenější.

Co děláme v temnotách (2014)

Jim Jarmush i Neil Jordan by se od Novozélaňdanů mohli učit. Postmoderní upířina ála 21. století. Paráda. Svěží vítr do upířin a zombáren vane z Austrálie a Oceánie (viz. Wyrmwood),

Rychle a zběsile 7 (2015)

Kdo by to byl řekl, že 7. díl série, jejíchž prvních pár dílů šlo totálně mimo mě, bude jeden z nejlepších akčních filmů poslední doby. Auta sestřelující vrtulníky, prolítávající mrakodrapy v Abu Dhabi a rotačáky v pohotovosti. Paráda. Jdu skouknout pětku a šestku.

Outpost 37 (2014)

Strašná nuda, přejedený dokumenární styl a vojáci, kteří jakože vyprávějí to, co nikoho nezajímá...

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Fear the walking dead věren svému názvu naznačuje a buduje očekávání. S přibývajícími díly stupňuje, až se pozvolna mění ve Walking Dead. Jako předkrm v mezičase, kdy se WD nevysílá, dobrý.

Noc oživlých protinožců (2014)

Jsem rád, že se každý rok objeví film, který dokáže že Zombie movies are not dead! Důkaz, že i za málo peněz se dá udělat hodně muziky. Co by ti Australani bez toho Maxe dělali...

Sliz (1988)

V roce 2015 pořádná nuda i s rychloposuvem.

Interview (2014)

Seth Rogen servíruje svoji standardní dávku humoru, tak jak si ho asi představuje, teda hodně výkalů, tělesných tekutin a demence. Tentokrát okořeněno o super nápad s Kimem a bombastickou reklamní kampaň s hacknutím. Po vybalancování povedených a nepovedených momentů z toho vychází 3 skoro jako vždy.

Sleep Dealer (2008)

Jak to dopadne když smícháte Johny Mnemonica s Amores Perros? Zajímavý film, zpočátku docela nacpaný nápady, kde nevíte, co se z toho vyklube a ke konci trochu nudí. Leonor Varela má taky pořád šmrnc, takže mexická sci-fi určitě stojí za pozornost.