Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 6 bodů
Shizuru
Veronika Hnkvá
Česko
Silence! I kill you!
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Československo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dr. House
(2004)
Pýcha a předsudek
(1995)
2 $ocky
(2011)
Jistě, pane premiére
(1986)
Newsroom
(2012)
Panství Downton
(2010)
Firefly
(2002)
Heuréka – město divů
(2006)
Battlestar Galactica
(2004)
Gilmorova děvčata
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(9)
Tom Riddle
kinderman
KoRniky
kagemush
Roxan
Abernathy
Aaliyah
Yiahimyr
marshmallow