Two Smart People (1946)

Začátek docela zajímavý, ale pak už se to jen nudně vleklo až do konce.

Caesar a Kleopatra (1945)

Vizuálně moc pěkné, občas taky vtipné a zábavné. Je to spíš odlehčená konverzační komedie než historický velkofilm, takže si myslím, že by tomu prospělo výrazné zkrácení tak o půl hodiny.

Adios Django (1966)

Ničím výjimečný špageťák.

Boj o oheň (1981)

Film, který vám o sdělí vše podstatné o době kamenné. Máme tu rozdělávání ohně, mamuty, šavlozubé tygry, vrhače oštěpů, kanibaly a nějaký ten pravěký sex :-D Výborně natočené. Přestože tam kromě skřeků a několika nesrozumitelných slov nemluví, tak neuvěřitelně zábavné.

Kubo a kouzelný meč (2016)

Hezká pohádka s pěknou animací, pěkným prostředím a vtipnými momenty.

Mimi šéf (2017)

Vcelku originální pohled na to, jak děti přicházejí na svět :-D

The Outriders (1950)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal po přečtení komentářů, ale žádný zázrak taky ne. Slabší průměr, 2,5

Louisiana Hussy (1959)

Nízkorozpočtový independent snímek z konce 50. let, který si už se skomírajícím mravnostním filmovým kodexem moc hlavu nedělá a ukazuje záběry, který by byly ještě v první polovině 50. let nemyslitelné. Herci jsou sice spíš neherci, titulní femme fatale není nijak extra svůdná (což by asi měla, když je příčinou sebevražd i rozkolů mezi bratry), ale jinak v pohodě.

Good Time Girl (1948)

Britský noir o šestnáctileté holce, která uteče z domova poté, co jí otec zmlátí, seznámí se s pochybným týpkem, který jí dohodí práci v nočním klubu a začne o ní projevovat zájem, když Gwen jeho snahy odmítne, zmlátí jí a nakonec na ní ještě hodí krádež šperků, čímž jí dostane do pasťáku ... Poměrně silný příběh, který sice má svá trochu slabší místa (část v pasťáku), ale poté výborně graduje a závěr je opravdu povedený.

Tarzan the Fearless (1933)

Tento snímek jsem si stáhnul v době, kdy mě bavily Tarzani s Weissmüllerem a Barkerem. Nemá s tou sérií nic společného a také nedosahuje jejích kvalit, ale jinak se jedná o relativně pohodovou záležitost.

Časové pásmo bylo změněno