Mladí Titáni: Jidášova smlouva (2017)

Teen Titans se sice můžou zdát jako trošku nudný tým, ale tento film rozhodně nebyl. Šlo se tu poměrně do hloubky, co se některých postav týče a Damian Wayne nebyl tak otravný jako jindy. Zajímavé na konci bylo i animované cameo Kevina Smithe.

Mona Lisa (1986)

Melancholický film ze špinavých ulic Londýna, kde se pohybuje Bob Hoskins jako řidič jedné prostitutky, do které se zamiluje, a přitom jí pomáhá najít její kamarádku. __ Nebylo to špatné, ale nějak extrémně mě ten příběh nevtáhl.

Bez východiska (1987)

Thriller, který mě zaujal maximálně tak překvapivým koncem. Jinak průměr.

Pod černou vlajkou - Série 4 (2017) (série)

Čtvrtá série se povedla trochu více než ta třetí, i když nějaké nudné epizody by se tu našly. Jsem rád, že tvůrci touto řadou Black Sails důstojně uzavřeli a nestane se z nich nekonečný umírající seriál.

Pod černou vlajkou - Série 3 (2016) (série)

Bohužel přes veškeré moje těšení se a přes všeobecné nadšení, jaké třetí série sklidila, mě těžce minula. První čtyři epizody byly famózní, ale pak se to celé nějak zadrhlo a začaly se nám tu střídat nudné díly s těmi trochu lepšími. Celkově vzato ve mě zůstalo zklamání z vývoje postav, z nudného děje, z Blackbearda, který nedostal moc prostoru a !!!!SPOILER!!!! ze smrti největšího zabijáka z celého seriálu, kapitána Charlese Vanea. !!!!KONEC SPOILERU!!!!!

Pod černou vlajkou - Série 2 (2015) (série)

Druhá série byla ještě lepší než ta první. Celkově bych řekl, že nejlepší z celého seriálu.

Pod černou vlajkou - Série 1 (2014) (série)

Úvodní série celý seriál perfektně nakopla, rozehrála postavy a připravala půdu pro ještě lepší druhou sérii.

The Mugger (1958)

NYPD vyšetřuje sérii podivných přepadení a oloupení různých žen, při kterých je pachatel vždycky jemně řízne na tváři. Jedna z obětí je však zavražděna. ___ Třetí z adaptací románů Eda McBaina z této doby, kterou jsem viděl a byla o něco slabší než pozdější Cop Hater a Pusher.

Liga spravedlivých: Temno (2017)

Matt Ryan, který si perfektně střihnul Johna Constantina ve skvělém, ale zrušeném seriálu, se vrací, aby alespoň propůjčil svůj hlas animovanému Constantinovi. Spolu s ním se tu kromě klasických hrdinů z Justice League, objevují také neokoukané postavy jako Zatanna, duch Boston, démon Etrigan aka Jason Blood anebo Bažináč. Po dlouhé době přišli animátoři DC filmů s něčím trochu originálnějším a neokoukaným.

Trail of the Vigilantes (1940)

Úvodní intro naznačuje, že tento western bude ve vážném duchu pojednávat o chladnokrevných banditech a nemilosrdných samozvaných strážcích zákona, ale pak se to celé stočí do jakési westernové taškařice. Za zmínku stojí svérázný herec Mischa Auer, který mi trochu připomíná Vlastu Buriana.