• Krátkometrážní
  • Experimentální

Smrti král (1990)

Do čtvrtku to bylo v pohodě, pak už to pěkně začlo nudit. škoda. 55%

63-fun-go (2009)

Na začátku filmu je krátký sestřih z Tokyo Gore Police doplněný hudbou, a pak začíná pokračovaní. Jen bych dodal ,že film má 44 minut a ne 11min. jak je to na imdb i zde. :)

Ido (2005)

Kdo nezná náboženske symboly a pozadí, tak bude z toho filmu v prdeli jako já. :( Film trošku vysvětluje borec (polysicsarebest) v komentařích na imdb.

Shiyi sui (2000)

Film začína v tunelu, kdy jde pán a předním malý chlapec. Pán vymění starou žárovku, sedne na židli a usne. Mezi tím přijdou kluci a začnou hrát fotbal. Film se odehravá v průmyslové hornické krajině, kterou doprovází klidná hudba. Snímek je zcela bez dialogů a je v něm slyšet jen křik chlapců.

Gyeonguiseon (2006)

Nejenom vláčkaři si přijdou na své. viz. Sysel_CZ 95%

After the Apocalypse (2004)

Yasuaki Nakajima vytvořil černobílý postapokalyptický snímek, kdy se 4 muži a jedna žena setkaji v industriální krajině po 3. světové válce. Jednoduché, skvělé zahrané, beze slov jen s perfektním hudebním dobrovodem nutí snímek diváka k zamyšlení. Excelentní práce. 100%

Sedmý kontinent (1989)

Jestli chcete u filmu chcípnout nudou tak jen do toho. Nápad dobrý, ale stačí se podívat na poslední 4 minuty a uvidíte a pochopíte vše. Zajebal jsem 100 minut ve svém životě. :( 10%

Kunskapens pris - balladen om den vilsne vandraren (2007)

Zpěvák v baru plném podivných lidí a mutantů zpívá příběh o opuštěném robotovi, který je aktivován stovky let po apokalyptické válce ve Švédsku, kdy záření zmutovalo zvířata do jisté lidské podoby. Film neprovází žádný dialog, jen recitace zpěváka, kterou doprovazí hudební doprovod. 80%

Sikumi (On the Ice) (2008)

Inuitský lovec se svým spřežením, který je na lovu se stane svědkem vraždy. Vrah tvrdí, že to byla sebeobrana a snaží se vyhnout trestu. Zajímavá 15 minutovka. 70%

Keurosing (2008)

Dobrý film, se skvělým námětem, ale styl natočení a některé scény mi vůbec nesedly. :( 65%