• Krátkometrážní
  • Experimentální

Smrtící spojení (2007)

Výborný duchařský horor,který má vynikající příběh a pěkně temnou atmosferu. Ve filmu je docela dost lekaček, které moc nemusím, ale i přesto se jedná o vynikajici horor.

5 centimetrů za sekundu (2007)

Vůbec nesdílím nadšeni z ostatníma, pro mě velká zklamání. Dost jsem se u toho nudil :( 50%

Anata o wasurenai (2006)

Mě tento film vůbec nenadchnul. :( Nudné, pomalé, pro puberťaky jak dělané. souhlas DavidS.

Andělé slunce (2006)

Vykoupit dítě od rodičů, prodat je bordelu, znásilňovat je tam a někdy i zabít. Pěkný hnus v té Brazílii,ale tak to tam asi chodí a podle mě nejom tam. Film je výborně natočen a zahrán. 85%

Drsňák (2006)

Snímek, který určitě stojí za shlédnutí. Výborně natočený, má spád a nenudí. Děj se odehrává v Berlíně, kdy 15letého chlapce s 30ti letou matkou vyhodí zazobaný otec. Stěhují se z milionářské čtvtě do chudší, Michael jde do nové školy a klasický příběh může začít. 55%

Glastonbury (2006)

tak do roku 1988 to musela být pecka. Pak už festival doplácel na tamnější systému. Policie, Security, plot, medializace .... Ale asi jinak to nešlo. Dokument je dobře natočen prolínají se scený z minula s novými a každý si tam najde to svoje. :) Nejlepší scéna je s hovnocucama. :D 90%

Gyeonguiseon (2006)

Nejenom vláčkaři si přijdou na své. viz. Sysel_CZ 95%

Irina Palm (2006)

penisovej loket!!! 70%

Jume džúja (2006)

Příběh 6 (*****),7 (****) a 10 (*****) byly fajn. Ostatní pro mne ne moc zajímavé. škoda 40.% (25.11.2010)