Svět plazů a obojživelníků (2008) (seriál)

Perfektní dokument s megahustejma záběrama, sympatičtí hlavní hrdinové :-) . Velmi naučné. až sem občas čuměl jak je proti těmhle zvířecím koumesů člověk primitivní a zaostalej.

Beyond Black Mesa (2010)

Sice to náma takovou vizuální stránku a atmosféru City 17, ale i tak pecka, stále se nevzdávám naděje na celovečerní film, HL na to má jak příběhem, tak kultem kterej si hra vytvořila, prostředím, prostě vším, HL je prostě jedna z nej FPS všech dob.

Fallout: Nuka Break (2011)

Ocenuju snahu lidí, snad se jednou najde nekdo kdo bude mít koule natočit celovečerák, z videa čiší amatérismus, ale aby ne když to amtérské je :) vtip to má, podobnost s Falloutem taky, ale přesto to na mě tím správným dechem Falloutu nedýchlo. Velký plus za VATS vsuvku, ta neměla chybu !

Sucker Punch (2011)

Přesně ten film kde se poznaj vědečkové od normálního diváka, navíc další skupina debílků, kterejm se nelíbili akční scény a nereálnost, takový tupečky bych poslal na lobotomii, ale zřejmě už úspěšný zákrok prodelaly, Proč panebože na tenhle druh filmů lozíte do kina, z traileru bylo jasně vidět o co půjde a stejně je někdo překvapenej...nechápu. Akční scény totální luxux, kam jinam děj směřovat než do fantazie, až bych byl v takovimhle lapáku kde bych musel obkuřovat starý plesnivý dědky, tak bych asi taky sakra fantazíroval. A kde bylo borečci omg to vaše sofporno, pro neukojený geeky ? nojo holt někdo vidí to co vidět chce, to že se ve filmu nosej kalhotky a práskačky není porno, to by mě zajímalo kolik z tehle odborníků si v kině tajně mastilo ptáčka zasunutýho v popkornu a pak šli celý uslintaný se zacákaným poklopcem psát komentář, aby byly mega ubercool. Hudba skvěle seděla k filmu ! Perfektní akčnák a Snyder je borec !

Království - Série 2 (1997) (série)

Tak narozdíl od první serie už se tohle nedalo, šílená nuda, ohrané postavy a navíc o jednu ze nej postav který sem fandil sem příšel, ješte mi chybí dva díly, no snad je někdy dokoukám. Asi největší kravina je srovnávat Riget s Twin Peaks "smilik co kroutí očima"

Království (1994) (seriál)

První serie se celkem dala, zajímavý postavy, tajemá nemocnice a občas sranda, každopádně hodně nadhodnocenej seriál, nebo sem to jen nepochopil, pokud bylo co...

Escape from City 17 (2009)

Jak mi tohle kua mohlo uniknout, HL 1 dohrán 3x, HL2 dohrán 2x + obě episody 2x. Jestli se tohle dá nazvat amatérské video, chci sakra vidět co by tihle borci udělali s rozpočtem na celovečerák. Prostě paráda, bohužel když vás atmosféra téměř pohltí je konec :-(

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

chudáček Dobby...snad nejmín akční Harry, jen se kecá, odhaluje a zase kecá, ale má to atmosféru, na Harryho bych řekl celkem drsnou. Ted už jen čekat kdo první sklátí Hermionu.

Světová invaze (2011)

Naprostá klasika a pecka, samozřejmě zdejší inteligenti a rádoby kritici se po filmu zase vozej. Film má všechno co mít má i nemá, klasický kecy o hrdosti a obětování se pro vlast (pro amíky naprosto typický) střelbu, výbuchy, emzáky.... Obrovskou výhodou je že se film nesoustředí na celou planetu a sledujete jen jeden tým v akci, chvílemi sem si připadal že pařím mix Crysis a Battlefielda 3. Zprvu tupý vojáčci, postupně upgradují, ted by nejradsi zkopíroval koment od Tsunami_X který to naprosto vystihuje.

Fascinující proměny přírody (2009) (seriál)

Plnej počet nedám, ano je to krása, přírodu miluju, ale je to to samyý dokola, připadá mi že ani nejde dokument co má ukázakt něco novýho, ale vsadil na aspekty který určitě zaujmou...lední medvědi, tah lososů...tohle už tu bylo dostkrát...přesto paráda