Expanze - Série 5 (2020) (série)

Páté serii nedám odpad jen díky poslednímu dílu.

Jedna noc (2016) (seriál)

Pardon, ale tohle se nepovedlo, tedy pouze zakončení..... Nemám nic proti otevřeným koncům, které diváka vedou k zamyšlení, ale tady se to nepovedlo. Nedomrdlý konec který naprosto zabije těch 9 hodin. Přirovnal bych to ke konci Ztracených, čekáte na to celou dobu, ale máte smůlu.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

Pokud téhle 4. Sérii dal někdo víc jak 1* je buď čerstvé po lobotomii, nebo je tohle první seriál či film co viděl. Neskutečně debilní a nelogicky děj. Seriál měl skončit po druhé sérii. Víc se k tomu nemá cenu rozepisovat.

Mandalorian (2019) (seriál)

Tak jak nejsem žádný fanda SW tak jsem Mandaloriana odkládal, ale byla to chyba. Hlavní hrdina je od pohledu sympaťák a celé je to zábavné. Co občas nedávám je prostě ten svět SW kde pomalu i hovno chodí, mluví a má svou rasu.

Jordskott (2015) (seriál)

SPOILER: První serie je výborná, do té doby než zjistíte že v lese nic není a to co tam je nikdy neuvidíte ani se nevysvětlí, ale přesto je jako celek super. Druhá serié se snaží být Akta X, Fringe, Krajní meze, Faktor PSI atd. ale celou dobu se vlastně nic nestane, opět se prakticky nic nevysvětlí a navíc hlavní postavy už mě natolik sraly, že být další serie tak je sand ani nerozkoukám.

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Konečná podoba hada v ráji mě až tak uplně nesedla, přecijen by určitě šel udělat lepé, ale celá první serié výborna. Hodně lidí zvrací nad Prometheem a Covenantem, ale mě oba filmy sedly a je to přesně můj šálek bílé kapaliny.

Neviditelný (2020)

1* za to abych nelitoval času u téhle nelogické píčoviny. Pointa a směr filmu jasný asi v 5. minutě. Předvídatelné, bez pointy a zvratu.