Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Ačkoliv konec Dartha Vadera jsem si představoval trošku jinak, přesto se jedná o perfektní zakončení celé série. Z původní trologie nejlepší díl, ale z celé šestky pro mě nejlepší Pomsta Sithů. Co mi trošku vadilo na celém světe star wars je ta ohromná spletitost až nesmyslnost růuných ras, ani bych nebyl překvapenej kdyby se na scéně ukázalo mluvící hovno....

Statečné srdce (1995)

Ani nevím co je na tomhle filmu tak skvělé, že sem ho musel vidět třikrát. Mel Gibson ? bitvy ?. Ne, ne myslím že to bude tím že se jedný o nádherný příběh pomsty, lidského odhodlání, přátelství a chtíče něco dokázat, celý příběh je samozřejmě silně podtržen že se jedná o skutečnou legendu ! No ono vlastně bez Mela by asi byl tenhle film těžko tím čím je, Mel je nejen skvělý herec, ale dokázal, že je i skvělý režisér.

Stefanie - nový začátek (1995) (seriál) odpad!

Stefanie - vyléčí všechny vaše problémy. Dostanete se do blázince a tam vás nic trápit nebude.

Stopař (1986)

Kdepak horor, ale brutální akční jízda s dost psycho vypjatou atmosférou. Místama krapet nelogický a zmatený, ale to se v tom ruchu ztratí. Myslím že odteď už radši nikomu nezastavim :)

Storm Warning (2007)

Tak tohle byla vskutku lahodná nálož sraček. Hodně sem se zdráhal ke skouknutí a ted fakt nelituju, sice něco podobnýho už sme viděli mockrát, ale jelikož sem čekal prachobyčejný rádoby krváček typu Texaský masakr, Wrong turn apod...jsem velmi překvapen. Ani tak tu nešlo o krev či násilí, ale perfektní psycho a hutnou atmošku, spousta scének tu vyzněla dost komicky, rád bych věděl jestli to byl záměr, nebo to bylo myšleno vážně a já sem tak zvrhlej že sem se tomu smál.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

KevSpa by mělo vyndat ruku z kalhotek a probudit se, 6. díl byl na pěst, už jen čekám kdy se provalí že s Carollem je vlastně celé FBI !

Stranger Things - Season 3 (2019) (série) odpad!

To hodnocení myslíte vážně ? 3. serie je totální odpad bez atmosféry, nápadu, pořádný zápletky...infantilně nevtipná...po první výborný serii je tohle strašná sračka.

Strašáci (1971)

Pozvolné seznamování s vychlastama a tupcema se přiostřuje, bohužel postava Hoffmana ze začatků působí jako tupec největší, ještě že aspon ke konci sebral "trochu" odvahy. Dobývání domku nemělo chybu.

Strážci Dračí brány (2006)

Ze začátku se nám tu rýsuje pěkná mlátička plná dobrých soubojů, ale ke konci se nam to krapanek posralo. Nechápu proč herci kteří bez pochyb maj na to předvést pořádnou akci bez blbejch zavěšení na lanech a efektech ala shaolin fotbalista vs. mortal kombat,kde měli ty efekty určitou šťávu a bavily, ale tady vytvořily akorát kýč. Každopádně po tomhle kousku není pochyb že Donnie Yen má jednu z nej postav co se asijských herců týče.

Street Kings (2008)

V Harsh Times mě neznámý David Ayer hodně překvapil a tady dokazuje že má pod čepicí. Harsh Times tu je sice cejtit na každým rohe ale co, už se nemůžu dočkat až přijde na řadu třetí kousek. Škoda že se hláškovalo jen ze začatku :(