Haebaragi (2006)

Vypujčím si text z "písně" jedné skupiny kterou nesnáším a trošku pozmením..."Čekám na bitku, ta nepřichází a tak čekám dál" Fakt celej film čekám kdy se ten fackovací panák sebere a všechny rozkope a ono nic, to nepřehledné plácáni na konci fakt nepočítám. Naštestí je to celý dost dobře natočený a dokonce sem se nachytal jak s postavami citím. Až bude mistrovství světa v pohlavkování tak korejci bezpochyby vyhrajou.

Výheň (2011)

Nechápu co je špatnýho ít si vesele na statku v době světloty a žrát lidi, ta blbka to prostě musela zkazit :-) Ze šlichty která se podávala k večeři se mi zvedal kufr. Ještě jednou by tam pustily 99 Balonů a praskla by my hlava !

Marchlands (2011) (seriál)

Ničím nevýrazný, ale dobře natočený seriál o jednom rodinném tajemství, které musí trápit 3 rodiny než se vyřeší. Občas není dobré si nechávat tajemství. V posledním díle do sebe vše krásně zapadne a zjistíte že 5 dílů je tak akorát ! Boží přízvuk Jodie Whittaker .

Kletba z temnot (2012)

Totální klasika, stokrát viděné i slyšené, začínající rituál vymítání působil až komicky. Nejlepší momenty byly asi prsty v hrdle a obraz ze scanovacího tunely. Každopádně oproti Paranormal debility a jiných reality show dobré !

New Kids Turbo (2010)

Je mi moc líto že tahle výtečná komedie způsobila Radečkovi99 komplexík :-( Ty vole chromová mřížka, je vohnutá, víš kolik stála :-) První film kterej měl snahu trumfnout Klub sráču.

Little Britain: Live (2006)

David Walliams je hovado neskutečných rozměrů..Im a woman :-))

Méďa (2012)

Jak by mě asi ted bylo, kdyby v málí místo šukání medvídka ošukal on mě, rozhodně by mi to do života dalo větší rozhled. Kdyby aspon ten pitomej mončičák promluvil, ne to prase si jen žvatlalo prst :-(

Mary a Max (2009)

moje nejoblíbenější hláška ze hry Zaklínač ... Boooooorin´

Resident Evil: Odveta (2012)

Kdyby si to hovado Anderson zahrál alespon jeden díl Residenta tak by snad konečně natočil kvalitní a depresivní film o viru kterej mění DNA a ne další akční výplach bez hlavy a paty. Damnation a Degeneration o několik tříd lepší. Každopádně masakr slušnej, nenudili sme se a užili si to !

Pěsti ze železa (2012)

Taková nálož sraček, paráda. Nebejt toho kravskýho, debilního a trapnýho hophipu kterej k smrti nesnáším tak to bylo dokonalý. Když sem četl že chtel ZRA dva čtyřhodinový filmy tak sem se tomu tetelil jak prasátko, ted toho lituju, vcelku by mě to zajímalo :-(