Mrtví mezi námi (2009)

Průměrná, ale příjemně atmosférická duchařina se zajímavým koncem.

Gamer (2009)

Vizuálně do posledního detailu vypiplané šílenství, které vyráží dech. Někdy v dobrém, někdy ve špatném slova smyslu. Akční scény jsou drsné, nekompromisní a stylové, ale občas se stává, že je té stylizace až moc a to na úkor přehlednosti. Gamer na mě zapůsobil především obrazově, ale příběhově mě nechal docela chladným. Herecké výkony a celkové zvrácenost jsou ovšem plus.

Císařovna a bojovníci (2008)

Klasicky jednoduchý příběh zabalený do vcelku drsného vizuálu. Bojové scény ujdou, ale jsou často zbytečně krátké.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Jako fanoušek a (ve vším skromnosti :D) specialista na Mortal Kombat říkám, že tohle je maximum, co se dá z desetiminutových epizod a omezeného rozpočtu vytřískat.

Závrať (2009)

Nebudu to protahovat, kromě poutavých vizuálů tu nenajdeme nic, co by nenabídnulo 9 z 10 žánrových kolegů.

Linie obrany (1986)

Příběh není extra oslňující, ale o ten tu asi ani tak nešlo. Hlavní je, že bojové scény fungují, jsou svižné, choreograficky působivé a přehledné. Jinak je tu samozřejmě spousta patosu, jasné nastínění dobra a zla, jednoduše to, co v podobných filmech bývá. 70 %

Rychlejší (2010)

Slušná akční jednohubka, která ovšem spíše zaujme svou depresivní atmosférou, než samotnou akcí, která je průměrná a ušitá horkou jehlou. Hlavním tahákem je samozřejmě The Rock, který je opět charismatický až na střechu.

Ils (2006)

Konečně mě u nějaké hororu příjemně mrazilo, párkrát jsem se i lekl a permanentně jsem byl napjatý. Ovšem trošku mě zklamalo finále, které bylo relativně uspěchané. Jinak ovšem velmi atmosférický filmík.

Smrt přichází v bílém (2003)

Nebál jsem se, ale nasmál jsem se. A tím nemyslím, že mě pobavil český název, ale některé hlášky byly neodolatelné. Bohužel na mě nezapůsobila atmosféra, tak jak měla, takže mi z toho vzešla spíše hodně černá komedie. Ale zatraceně dobrá. P. S.: Konec mě trošku zklamal.

Probuzení (2007)

Zajímavý nápad podpořený dusivou atmosférou. Ale přiznávám, že scény z "dušení" sféry mi nepřišly až tak zajímavé a nabourávaly celý příběh.