Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Vlastně ani ne tak film, jak blbnutí party kamarádů. Ale svým způsobem je to vtipné a správně praštěné. Prostředí část je sice zbytečně nudná, ale jinak jsem se pobavil. 7/10

A proč já? (2005)

Možná mírně nereálná, ale ve srovnání s ostatními romantickými filmy, stále uvěřitelná podívaná s příjemným ústředním párem v hlavní roli a vynikajícím soundtrackem. Kdybych chtěl pravdivé příběhy o lásce, poslechnu si kamarády a jejich stížnosti. Ale mně happyendy (když nejsou extrémně sladké) nevadí.

Aquaman a ztracené království (2023)

Žádná katastrofa není, ale je to velmi chaotické a přepálené a navíc triky jsou nedotažené. Ale charisma Momoy dál funguje, stejně tak Wilsonovo a jsem rád, že Mera měla více prostoru, než jsem čekal. Škoda je ale toho, že padouch(ové) jsou nedotažení a finále překvapivě neepické.

Argylle: Tajný agent (2024)

Není to Vaughn v nejlepší formě a někdy je to i na mě příliš bizarní (některé akční scény jsou efektní, ale až moc over the top), ovšem nemůže říct, že by mě tahle variace na Dlouhý polibek na dlouhou noc nudila bez ohledu na macatou stopáž.

Armáda mrtvých (2021)

A jde to i bez hromady zpomalovaček. Je to svižné (tedy na začátku a ve druhé polovině), nenudí to, ale není to natolik přelomové jako Úsvit mrtvých, který znovuoživil (pečlivě vybrané slovo) zombie žánr. Klasická zápletka, klasické načrtnutí postav a klasické finále. Některé postavy jsou fajn, ale je jich příliš na to, aby všechny mohly zazářit, nicméně alespoň byly veskrze dobře obsazeny. Je to prostě taková milá zombie jednohubka. Nic víc, nic míň.

Arrow (2012) (seriál)

Příjemně obsazené, scenáristicky ucházející, i když se spoustou klišé. Některé postavy jsou ovšem nevyužité a některé bojové scény nepřehledné. Slušných 7/10

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Podle mého lepší než první díl. Sice trošku ztřeštěné, ale zábavné a v tak svižném tempu, že zapomenete i na pár faktických nedostatků.

Ať vejde ten pravý (2010)

Problémem je, že na mě ona mrazivá atmosféra nepůsobila, tak jako na většinu ostatních, takže zatímco jiní si užívali její postupné budování, pro mě to bylo zdlouhavé a téměř nudné. Ale naprosto chápu, co některé tak okouzlilo. 6/10

Avatar (2009)

Bylo tu řečeno v podstatě vše, takže řeknu jediné - Tanec s vlky na planetě Naboo v unikátním technickém zpracování a se spoustou emocí. 9/10