Sněhurka a lovec (2012)

Vsimli ste si aj vy tych trpaslikov na konci? Bud som tomu neporozumel, ale bolo ich o jedneho viac, akoby ich malo byt. Ale inak zaujimava podivana :)

Projekt X (2012)

Tak toto bolo brutalne :D:D:D

Žena v černém (2012)

Vedel by som si to predstavit este brutalnejsie ako to bolo spracovane... Dlhe tiche pasaze... Malo lakaciek, ktore by boli bez zvuku nicim....Ale docela prijemny horor, ale s cudnym koncom....

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

Od hororu to má veľmi ďaleko,ale je to dobrý film :) A pochválila ho aj kamarátka, ktorá nemusí žáner s vírusom.

Bez dechu (2011)

Nechapem Thriller a Mysteriózni.....

Kronika (2012)

O takomto cosi denno denne snivam :) ....

Underworld: Probuzení (2012)

Asi sa sem neda napisat pozitivny komentar... Milujem ako hlavni hrdinovia ''nadobudaju silu'' s pribudajucimi castami a ti zli ju naopak stracaju. V jednotke dostavali upiri na hubu. Kate Beckinsale sa ich bala, co bolo super. V tejto casti su upiri tak isto silni ako v jednotke, likani su dokonca este silnejsi a vyhravaju upiri. Kate si ich podava ako v KIA Motors na pase.... Jooooj.... Strasne trapne a odveci. Nepacilo sa mi to vobec... Scott Speedman ako najsilnejsi vo filme dostava neustale na hubu a sem si ani nezahral. PARADA. A nakoniec to najlepsie.....MILUJEM NEKONECNE ZASOBNIKY a ''velmi presne strely'' zapornych postav. A doslova moc kratke na to, kolko sme cakali na pokracovanie. Ak bude dalsia cast takato, no tak to zbohom.

Hostel III (2011)

Vsetky morbidne sceny su schovane. Uplne napatie bolo vo mne,ale zbytocne. Chcel som vidiet tu brutalitu a nie blby pohlad s kamerou mimo dianie. ** za film a ***** za pekne dievcata :)

Černá hodina (2011)

Uplne v pohode film. Hororove sceny tam chybaju. Mohlo to byt viac rozvinutejsie, viac akcii, viac napatia, viac brutalnejsie. Slo by to a hlavne dlhsie. Ale aj tak to bolo v celku solidne. Ked neberiem do uvahy,ze to bolo dalsie kopirovanie filmov. Pozrel, nerozmyslal a super :)

Kovbojové a vetřelci (2011)

Kazdy tu vidi iba zlu stranku, kde by nasiel nejaku chybu. Berte to ako normalny sci-fi film a je to super. Mna to pobavilo. Do oci Olivie som sa zalubil. Pekni mimozemstania. Dobre efekty. Drsne vyrazy. Kamaratske vztahy.