RocknRolla (2008)

Snímek, který se veze na dějové linii PODFU(C)K a SBAL PRACHY A VYPADNI se velmi povedl. Místo modly prvních dílů - Stathama je zde neméně kvalitné Butler a celkově se snímek nesnaží vymyslet nic nového. Určitě ne na tolik kvalitní jak dva zmíněné filmy, ale samo o sobě velmi nadprůměrné. (80%)

Blade (1998)

Skvělá pohádka pro starší. (70%)

Cyranův ostrov (2009) (seriál)

Když jsem vydržel přesně jeden díl tak jsem byl spokojen - klasický Mládkův divadelní humor, který je natolik přímočarý a neotřelý někoho baví až moc a někoho vůbec. Některé vtipy se již během jednoho dílů opakovali a asi bych to nevydržel sledovat pravidelněji. (65%)

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Nehodnotitelné. Zkrátka, ten kdo viděl na živo v hlavní roli s Smoljakem jako Veverkou z Bytýšky, již není schopen hodnotit nesporné kvality Svěráka v DVD verzi. Pro mě jedno z nejoblíbenějších Cimrmanovských představení. (Až 100%)

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Ve své dokonalosti nehodnotitelné. Ačkoliv jsem toto představení nikdy neviděl živě s Varlem - Smoljakem, tak nikdy nezapomenu jeho audio verzi. Jedno z nejlepších představení drahých Cimrmanologů dle mého mínění. (Až 100%)

Cesta (2009)

Založeno na ponuré postapoklapytické atmosféře, která skvěle zachycuje existencionální myšlenku. Jako fanoušek knihy "Den trifidů" a jiných apokalyptických a post-apokaliptických děl nemohu hodnotit hůře, avšak ani lépe, než na 4 hvězdy. (80%)

Rudovous (1965)

Kdybych to sledoval v pohodlnějším prostředí než ve škole, bez přestávky tři hodiny, tak bych možná hodnotil výše. Každopádně plno dobrých scén, technické provedení a celková atmosféra snímku na jedničku. Příběh se snažil popisovat cesty k určitým ctnostem, duševní čistotě a hledání (svým způsobem) spravedlnosti, kterou ztělesnuje titulní postava . Rudovous je vše, co by měl "japonský doktoro-samuraj" být, ale i přesto (nebo snad proto) mě to nedokázalo oslovit na tolik abych mu tleskal. (70%)

Medvěd (1988)

Roztomilý Méďa v krutém světě bez rodičů pronásledovaný zlými lovci + překvapivě hodný medvěd + prozření lovců = zaručený úspěch. (85%)

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jeden z těch Amerických srdcerivných blábolů, který má kvalitní humor a dokáže pobavit vícero generací. (80%)

Walk the Line (2005)

Životopisný snímek jak má být. (85%)