Tenkrát na Západě (1968)

Bohužel mě film nijak extrémně nezaujal. Nejsem žádným fanouškem westernů a u tohoto filmu jsem navíc vždy musel dlouho čekat na nějakou akci. Objektivně chápu, že většina lidí to považuje za geniální, pro mě ovšem podobná nuda jako klasická hudba. (65%)

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Zajimavý pokus oživit českou seriálovou scénu... Možná by nebylo od věci objednat scénář od nějakého autora amerických kriminálek a zkusti to natočit podle něj, příběh je asi to hlavní co naší kriminálce chybí... Škoda. (50%)

Potomci lidí (2006)

Bravurní ponurá podívaná s nečekaně výborně hrajícím Clivem Owenem. V roce 2006 (který je pro mě filmově asi nejpovedenější) jeden z mých nejoblíbenějších snímků asi hlavně díky sirově autentické atmosféře a brilatntím hereckým výkonům. (95%)

Most do země Terabithia (2007)

Velmi pěkný a pozitivní film. Nejedná se o fantasy v pravém slova smyslu. Malé děti, které jsou ve škole za "loosery" si vytvoří vlastní svět a trošku ironicky se jim to stane osudným. Pěkný film, který vás pozitivně naladí i přes smutný konec. (85%)

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Holt tady nemáme tolik celebrit, které by navštěvovali Late show... Každopádně Honza Kraus dokáže ze svých hostů vytřískat maximum a svou neotřelou přímostí odzbrojí úplně každého... Každopádně jeden z nejlepších dlouhodobých pořadů ČT. (85%)

Ajťáci (2006) (seriál)

Vynikající britcom, jeden z mála přibližujících se nesmrtelnému Červenému Trpaslíkovi. Humor z prostředí počítačů a výborně hrající hlavní postavy Vás upoutají a nepustí. (90%)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nejlepší situační komedie ! Vše dokonale propracované, všechny postavy výborně napsané. Na tomto seriálu nelze najít snad jedinou vadu, tudíž jakýkoliv delší komentář je zbytečný. Po téměř všech dílech 6. řady hýbu malinko dolů procentuálním hodnocením, protože autoři vkládají do seriálu až moc kaše okolo a v této řade jsou zapamatovatelné snad jen čtyři díly. Protože myslím, že už HIMYM pomalu dochází dech a sklouzává někam na úroveň Přátel, což je samozřejmě stále dobré, nikoliv však dokonalé. (93%)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Výborný oddech pro nudný den. Humornost většiny dílů převyšuje své hrané bratříčky, jeden z největších klenotů mezi animovanými seriály. (84%)