• Thriller

Tajemný muž (2012)

Tak toto nie tešil som sa na Tall mana aj podla ostatnych komentov sa my zdalo ze to bude dobre ale pre mna velke sklamanie. Od Pascala Laugiera som sa sklamal uz v druhom filme aj Sanatorium bolo slabe, zatial sa my pacilo len Bratstvo vlkov bojim sa pustit aj do Martytrs ktory som este nevidel.

Chata v horách (2012)

Na tento horor som sa strašne tešil. Dávam plný počet hodnotenie, ale malo to svoje chybičky no nevadi. Začína to ako väčšina hororov človek si pomysli že niečo take už videl, ale určite nevidel je to fakt originalne a aj preto je to tak dobre, prefektné prostredie, perfektný herci bolo to napínave no jedine čo sa my trošku nepačilo bol ten záver.

Hostel III (2011)

Bolo to priemerne páčil sa my koniec ale aj pekné herečky takže dávam 3.

Perverzáci (2011)

Podla mna az nadhodnotene. Prvy príbeh bol najlepší ale aj tak len na 3 hviezdicky, druhy o nicom tak na jednu a treti bol tak na dve tAkže my s toho vydu 2. Velmi to ani nedoporučujem pozrieť pokiaľ nemate chuť na porno.

Noční můra v Elm Street (2010)

Konečne som si to pozrel celé, ešte minulý rok som to začal pozerať, ale nedopozeral som. Teraz som si nato spomenul. Musím povedať že to bolo celkom dobre ale strašne my tu vadil Jackie Earle Haley, ktorý hral Freddyho nesadol my tak ako Robert Englund, ktorý bol fakt dokonalý na túto rolu. Inak to bolo dosť dobre.

Černobylské deníky (2012)

Na tento horor som sa dosť tešil keď som si pozrel trailer ale dopadlo to horšie ako som čakal, no aj tak sa my celkom páčil. Malo to dobré prostredie a hlavne to bolo pocelý čas napínave vždy sa niečo dialo. A ani ta amatérska kamera my nevadila, čo my vadilo bol trošku koniec ale ten som uhádol v podstate už na začiatku.

The Collector (2009)

Jeden z najlepších hororov za posledné roky.

Halloween (1978)

Tento film je tiež nezabudnuťeľný, Micheal Mayers je jedna s najslávnejších hororových postáv, skvelý film.