Nedotknutelní (2011)

Další ze superoblíbených filmů, který toho ve mě moc nezanechal. Od záčatku jsem tomu příběhu nějak nevěřil (i když se údajně stal). Tak trochu hra na city. Do toho tuna joků na tělesně postižené, které mě prostě moc nebavily. Je mi líto, na 4 to u mě nemá.

Vůně ženy (1992)

Bohužel mě tenhle film nezaujal. Chvílemi nuda, nelíbila se mi role mladíka Charlieho, poněkud umolousaná. Na druhou stranu skvělý herecký výkon Al Pacina. Omlouvám se všem příznivcům, ale mě to vůbec nenadchlo.

Cizinec (2010)

Odporně nudné a nedomyšlené. Never more!!!

Fantomas (1964)

Fantomase zná každé malé dítě, ale proč je to vlastně tak dobře hodnocený film? Osobně mě to chvílemi dost nudí a nezachrání to ani dvojice Luis de Funes - František Filipovský.

Smolař (1965)

Tenhle film rozhodně pobavil víc než všichni Fantomasové dohromady.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Stejně jako u jedničky musím zmínit, že Star Wars pro mě není žádný kult. V tomhle díle se toho docela dost vysvětlovalo, ale zároveň bylo k vidění hodně skvělých akčních scén. Efekty taky paráda. 4 hvězdy jsou akorát.

Jesus Christ Superstar (1973)

Především díky hudbě dávám plné hodnocení. Ale ani herci a vůbec všichni tvůrci nezůstali pozadu. Jednoznačně výborné dílo.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Jako malý jsem se na to koukal v televizi. Možná bych se podíval na pár dílů znova, abych si to osvěžil. Ale pamatuju si, že zápletky byly poměrně dobré a taky semtam nějaký ten vtípek. Jediné, co bych vytknul, je poněkud zvláštní dabing.

Warrior (2011)

Absolutně jsem nečekal, že by se mi to mohlo tak líbit. Nejsem žádný fanda bojových sportů, bitek, MMA....ale stejně. Souboj muže proti muži má v sobě zvláštní kouzlo. Napínavý příběh až dokonce. Úplně jsem zapomněl, že se dívám na film a vžil jsem se děje. Skvělý počin!!