Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Efekty se moc povedly. Byl to rozhodně zážitek. Tím, že člověk zná celý děj ještě předtím, než jde do kina (a to dokonce podrobněji), je film hned ochuzen o to nejcennější - o překvapení. Bylo to natočeno úplně stejně jako všichni Harryové předtím, to znamená dobře. 4*

Boeing 747 (2003)

Klasická americká kravina. je stejná jako všechny ostatní, ale přesto musím říct, že jsem viděl i horší filmy. vychází mi to na 2*

Sedm (1995)

Nejlepší psychotriller, jaký jsem kdy viděl. Vtáhne vás a nepustí. K tomu všemu vynikající herecké výkony a konec, který nenapadl asi vůbec nikoho. Dokonale promyšlené. Tak to má vypadat.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Další česká kultovní záležitost. Kdo se na tenhle film podívá, určitě nebude litovat.

Vzpomínka na Titány (2000)

Od začátku se film snaží, aby běhal posluchači mráz po zádech. To se možná chvíli daří, ale potom to celé sklouzne ke klasické ,,Americe". Nejvíc se mi asi líbilo, jak ten levák vezme míč do ruky a dá tu parádní ránu. Ale celkově nic moc.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Hodně průměrná akční americká dobrodružná komedie. Stačilo vidět první díl, tady se vše jen opakuje v bleděmodrém.

Lovci pokladů (2004)

Žádný zázrak jsem od toho nečekal a on ani nepřišel. naprosto neoriginální záležitost. Pro mě docela ztráta času.

Wimbledon (2004)

Vysloužilý tenista se chystá na svůj zřejmě poslední turnaj. Co byste od toho tak čekali? Asi že vypadne hned v prvním kole a film tím skončí. Možná by to tak bylo lepší, protože by se film odlepil od té šablony, podle které se toho natočilo už kvanta. Tenista postupuje každým kolem dál a dál, do toho ještě nějaká ta láska, aby toho nebylo málo a vše končí krásně přeslazeným happyendem. To už jsme ale všichni viděli!!!!! Ani herecké výkony mě neoslnily, takže může být film rád za 3*.

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam)

To nemělo chybu. Určitě to nevnímám jako klasický film, ale to vůbec nevadí. Český fotbal je pěkná hanba, co si budeme povídat. A když si z toho někdo dokáže udělat takovou srandu a podělí se i s ostatními, tak je to vážně suprové.

Tunel smrti (2005) (TV film)

Všichni víme, ža takhle to prostě vypadat nemá. Bylo mi z toho možná až smutno...