Zpátky ve hře (2012)

Tohle že bylo drama/romantické/sportovní. Obávám se, že to nebylo ani jedno z toho, protože od všeho tam bylo dost málo, nato aby se film mohl honosit těmito přívlastky. Děj dost nezáživný, sport nudný (možná fanoušek baseballu ocení víc) a průhledný konec (ale aspoň nenudil). Snad se Eastwood vytasí příště s něčím lepším!!

Počátek (2010)

Tento film je udělaný pro masu lidí. Snaží se vás zaujmout svými efekty, strhujícím a zamotaným dějem atd. Zkuste si ale na konci položit otázku:,,O co vlastně v tom filmu šlo?" a zjistíte, že hlavní dějová linie (ohledně firmy a dědice) byla tak nějak zastrčena do pozadí za akčními scénami. Jo to dobrý film, ale vlastně nevím o čem....

Kniha přežití (2010)

Velmi drastické a akční. Celkový nápad se mi ale příliš nelíbil a děj poněkud zanikal v jednotlivých scénách. Za vidění to stálo, ale jednou mi to bohatě stačilo.

Avatar (2009)

Velkofilm se vším všudy. Jak ale všichni víme, někdy se od velkofilmu čeká hrozně moc a nakonec může být člověk zklamaný. I když se o tomhle filmu namluvilo spoustu, snažil jsem se jít do sálu bez předsudků. To se mi jakžtakž povedlo a samozřejmě to je ohromující dílo a velmi nadčasové. Je to 5*, ale není to ta naprostá špička. Málo co tomu vytýkat. Možná jen to, jak by mohl být oheň v místě, kde není kyslík.

Muži v černém 2 (2002)

Oddechová záležitost. Některé fóry se docela povedly a nenudil jsem se, takže dávám 4*

Notting Hill (1999)

Od tohoto filmu jsem dostal, co jsem čekal. Tradiční britské fórky, trošku netypickou zápletku, velmi dobré výkony v hlavních rolích. Určitě se na ten film rád podívám někdy znova.

Ray (2004)

Mám rád hudební filmy a tenhle se opravdu povedl. Působivá zápletka a skvělá hudba. Dohromady 4*

G-FORCE (2009)

Trailer byl asi tak o 60% zajímavější, než celý film a to byl asi největší problém. Vtipy trapné, příběh tuctový, animace slušná, herecké výkony lidských herců nic moc a nejhorší byl snad český dabing. Pokud byste náhodou uvažovali, že se na to budete dívat, tak rozhodně v angličtině.

Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Nezdálo se mi to tak špatné, jak to hodnotíte. Určitě to nebyl žádný velkofilm a ani si na to nehrál. Pár fórů se mi docela líbilo a ani děj nebyl tak špatný.