Sammya

Sammya

Romana Svítková

okres Praha
filmový a seriálový nadšenec

homepage

24 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  James McAvoy

  Tahle moje láska začala rolí Tumnuse v Letopisech Narnie a pak už to byly filmy jako Pokání, Becoming Jane, Wimbledon, Zahřívací kolo, Wanted, Penelope, Inside I'm Dancing a  X-Men a další. V roce 2015 jsem se s ním setkala osobně a myslím, že už na to nikdy nezapomenu :D

 • foto

  Iain De Caestecker

  Iain si mě naprosto získal díky své roli Fitze v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Trvalo mi do seriálu se dostat, ale díky němu jsem zůstala a teď je to můj oblíbený seriál a herec. Nevím přesně, co mám na něm tak ráda, řekla bych, že je to kombinace úžasného talentu, charismatu, atraktivního vzhledu, skotského přízvuku a skromnosti. Krom Agentů jsem ho viděla i v Not Another Happy Ending a Filth a mám v plánu shlédnout další jeho projekty (jediné, co mě mrzí, že jsou to povětšinou horory, které já opravdu nemusím). V červnu 2016 se mi splnil sen, potkala jsem ho osobně a nemůžu být spokojenější. 

 • foto

  David Hewlett

  Tohle je takový on and off crush :) Mám ho ráda hodně dlouho, ale jedním z mých nejoblíbenějších herců se stal po tom, co jsem si dala maraton všech řad Stargate Atlantis. Jeho Rodney McKay je prostě bezkonkureční. Viděla jsem i jeho režijně-scénáristicky-herecký počin Snídaně pro psy, což je naprosto geniální film. Ještě jsem ho viděla v epizodě seriálu Closer a mám v plánu shlédnout co nejvíc jeho filmografie. V poslední době jsem ho viděla ve filmu Zrození planety opic, kde měl naprosto výbornou roli. V červnu 2013 jsem měla možnost se s ním setkat a byl úžasný. Další setkání proběhla v letech 2014 a 2015.

 • foto

  Jonathan Rhys Meyers

  Jonathana miluju už hodně dlouho, od dob Blafuj jako Beckham, když ještě nebyl tak populární díky Tudorovcům. Miluju s ním filmy Matchpoint a August Rush.

 • foto

  Anton Yelchin

  Jednu dobu byl v kinech takový sci-fi boom, dávali jak čtvrtého Terminátora, tak nový Star Trek a shodou okolností Anton hrál v obou filmech a shodou okolností já je viděla oba a za sebou a tak jsem ho objevila. Svoje herectví podle mě nejlépe předvedl ve filmu Alpha Dog, to byl zážitek. Skvělý film s ním je Charlie Bartlett. Zatím poslední film, který jsem s ním viděla, je Like Crazy, naprosto výborný snímek. Jeho tragickou smrt jsem obrečela a bude mi velmi chybět. 

 • foto

  Paul Bettany

  Ach, tohle je srdcovka, nejlepší je podle mě ve Wimbledonu a může to být průměrná romantická komedie, jak chce. Dále je výborný jako Geoffrey Chaucer v Příběhu rytíře, kde jsem ho viděla prvně, a taky jeho účinkování v Šifře mistra Leonarda byla jedna z mála věcí, které se mi tam líbily. V Královně Viktorii a Inkoustovém srdci byl též skvělý. Zatím poslední počin, co jsem viděla, byl Margin Call.

 • foto

  Robert Downey Jr.

  Pan herec. Důvod, proč je čtvrtá řada Ally McBealové nejlepší a proč stála za nic, když odešel. Nejlepší a jediná pro mě možná volba pro Tonyho Starka aka Iron Mana. Moderní Sherlock Holmes. Netradiční role jako ředitel školy a otec puberťačky v Charliem Bartlettovi. A tuny a tuny dalších rolí, které jsou mně zatím neznámé.

 • foto

  Benedict Cumberbatch

  Benedicta jsem měla ráda, ještě než to byl mainstream :D nejdříve jsem ho viděla asi v Zahřívacím kolem, pak v The Other Boleyn Girl, v Pokání, Amazing Grace, až pak přišel Sherlock, kterému jsem samozřejmě propadla. Také jsem měla možnost shlédnout záznam divadelního představení Frankenstein. V poslední době mě nejvíc zaujaly filmy The Imitation Game a Doctor Strange. V roce 2017 jsem mela šanci se s nim krátce potkat a vyfotit. 

 • foto

  Ewan McGregor

 • foto

  Orlando Bloom

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace