Špión (2015) odpad!

Mé druhé filmové setkání s Melissou McCarthy. A rozhodně poslední. Ta paní je tak nesympatická a protivná, že to zabila od začátku do konce. I bez ní by to bylo výsostně blbý a celkem nudný, ale díky Jasonovi by se to možná vyšplhalo na dva kousky. Díky tý almaře, co celou dobu nesleze z obrazovky ty dvě škrtám. Tohle nebrat.

Marťan (2015)

Kdyby nebylo Gravitace, byla by hvězda navíc.

Báječný hotel Marigold (2011)

Hodně slabší tři. Půlka "účastníkú zájezdu" mi děsně lezla na nervy, ke druhé jsem si vztah našel. Od dvou hvězdiček to zachraňuje pro mne atraktivní prostředí indie. Dvojky se už vyloženě bojím. Dev Patel nesnesitelně přehrává vždy a všude. V Indickejch filmech se tohle nosí, ale jinde se na to koukat asi nedá. 2,51 * :-)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Starej Mad Max mě nikdy moc nebral a když jsem viděl trailer na tohohle, tak mi přišlo, že to bude megapíčovina a nebudu tím ztrácet čas. Nějakou náhodou jsem se na to ovšem dostal do kina. Ano. Je to megapíčovina. Ale stylová a hardcore jak to má být . Spektakulární nářez. Velké překvapení a velmi povedené. Klobouk dolů před Millerem.

Odpad (2014)

Lepší tři. Příběh je hodně naivní, ale na druhou stranu se na to dobře kouká a nenudí to. Klidně bych si to časem dal znova.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Ten, kdo má alespoň trochhu rád ABBU, musí tuhle mrdku nenávidět. Hnůj by to byl i bez tý muziky a ta tu dostává slušně na prdel. Sračka ve všech směrech.

Birdman (2014)

Klasickej Oscarovej snímek. Akademicky chladnej. Nad tím budou hýkat slastí kritici a rádoby filmový znalci. Pro zbytek populace to bude spíš nuda. Což ostatně naznačil i párek co v půlce odešel z kina a šel se bavit jinak a jinam. Stejnou chuť jsem měl v první polovině. Druhá byla podstatně lepší, ale už to nezachránila.

Mezi námi děvčaty (2003)

Po zásluze čtyři a půl*. Vtipné, milé, zábavné, dojemné. A šlo to bez hoven, sraček, krkanců a prdů. To už se dneska u "komedií" bohužel nevidí. A pro Jamie Lee respekt a ta půl hvězda navíc. Skvělá, uvěřitelná v obou polohách.

V oku tornáda (2014)

Všechny záběry s tornády jsou fajn. Dobře se na to kouká. Posledních dvacet minut díky tomu slušně odsejpalo. To jo. Bohužel, všechno ostatní (herci a jejich "výkony", dialogy, scénář) je k zblití. Jedna hvězda je možná hodně málo a krutý hodnocení, ale divím se sám sobě, že jsem to po první půlhodině nevypnul a měl sílu to dokoukat. Přišel byl sice o posledních povedených dvacet minut, ale zase bych první hodinu netrpěl jako zvíře a nedoufal, že všechny, co se mihnou před kamerou to tornádo neodnese do horoucích prdelí.