Muzzikanti (2017)

Jedna hvězda za lokace. Víc si to nezaslouží.

Trhák (1980)

Jednoznačně největší bizár dua SS. Po včerejším repete musím změnit ze dvou na plných pět. Asi se k tomu musí člověk probojovat, aby to docenil.

Zlověstné ticho (2007)

Pointa uspokojila, ale dohrabat se k ní, bylo dost utrpení.

Sestra (2018)

Do úderné a krutopřísné hlášky "Existuje čas na motlitby a čas na činy. Teď je právě čas na činy" by to bylo za tři. Od toho pak už pouze za dvě. Vylepšit by to mohlo jenom to, kdyby tu sestru hrál Marilyn Manson. Těžko říct, jestli byla podobnost čistě náhodná.

Predátor: Evoluce (2018)

Dávám tomu s klidnou duší slabší čtyři. Dobře jsem se bavil a klidně si dám někdy repete. Přistupoval jsem k tomu s tím, že atmosféra a genialita prvního Predatora je prostě neopakovatelná. Což se potvrdilo i na tomhle díle. Původní Predator je jen jeden a vše ostatní už musí být prostě zákonitě slabší. Pravda je, že kdyby se to jmenovalo Vesmírný lovec nebo jakkoliv jinak debilně a ne Predator, tak si to nikdy nepustím. Nicméně mne banda hláškujících retardů dobře bavila celou, nijak přepálenou stopáž, tak nemám potřebu na to plivat, jako většina ostatních. Viděno doma s pivkem a křupkama po ruce. To je pak člověk hned smířlivější :-)

Megan Leavey (2017)

Čekal jsem cosi jako Smrt čeká všude nebo Oko v oblacích a dostal jsem takové rozplyzlé nic. Škoda toho, moc jsem se těšil. Měl to vzít do ruky schopnější režisér.

Bezva ženská na krku (2016)

Přimhouřím oko a prdnu čtyřku. Čekal jsem něco jako Babovřesky a kupodivu to byla po hodně dlouhé době česká komedie, kdy jsem se u toho nestyděl a dokonce se i od srdce zasmál. To se mi ani jedno už dlouho nestalo.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Dal jsem tomu dvě šance. Prvně to vypnul po dvaceti minutách, podruhé po hodině. To, že je to pořád totéž, pouze v novém balení, by tak nevadilo. Ale ta šílená snůška přehrávání, teatrálních gest a vážně pronášených směšných dialogů by trumfla jakýkoliv seriál na Nově. To co fungovalo v sedmdesátym sedmým zákonitě nemůže funguvat v roce 2018. Škoda, takhle se legenda jenom degraduje víc a víc. Další šanci tomuhle dílu asi už nedám a další snad radši vidět nechci. Btw. zabít jedinou postavu, co tam měla nadhled v minulým dílu asi nebyl nejšťastnější nápad. No Han - No fun.

Cesta bez návratu (2017)

Tenhle film má velký paradox. Arnold tady na drama nehraje kupodivu vůbec blbě. Spíš to sráží režisér, protože se to celý zak nějak moc táhne. Škoda toho.

Tvář vody (2017)

Přišlo mi to, jako by v Asylum dostali víc prachů a natočili volný remake Žbluňk! a Msta přichozího z močálu v jednom balení.