Nenávist (2020)

Nudné, předvídatelné, kravina bez napětí, místy debilní dialogy. Strašná ztráta času.

Syn temnoty (2019)

Ehh. To byla kokotina. I sranda byla kde to tvůrci nechtěli.

Řbitov zviřátek (2019)

Pararoxně na to, že jsem četl knihu, tak mě ten film dost bavil. SPOILER Ani nevadilo, že cisterna sestřelia někoho z rodiny, kdo v knize nebyl a závěr filmu byl tím pádem taky jinak. V knize je to OK, ale ve filmu by mě tohle spíš znechutilo, takhle jsem s tím problém neměl a závěr by asi taky nebyl úplně uvěřitelnej. Za mě OK, dvě hnězdy tady nechápu.

Tenet (2020)

Docením možná po druhém shlédnutí, protože jsem to úplně nepobral, ale momentálně se mi tomu nechce věnovat ten čas. Vypiplané, ale přestřelené. A místy jsem si vzpomněl na český Happy End a musel se smát tam, kde bych se asi normálně smát neměl. škoda.

Vyšinutý (2020)

Na dvě to bylo málo blbý, na tři zae moc. Takže slabší tři. Vzal jsem si z toho hlavně dvě poučení a to, že áčkové dny Russella Croewa jsou definitivně pryč a že žádný prášky na hubnutí nefungujou, protože jinak by asi tak vyžranej nebyl.

Mumie (2017)

Chujovina je to strašná. Otázka je, jak hodně za to může Cruise, když se tam montoval do všeho, co šlo, protože většinou má na filmy docela dobrej nos. Faktem je, že se ta jeho americká držka (nic proti němu, mám ho rád) moc do filmu s takovou tématikou nehodí, takže mi tam vlastně vadil.

Po čem muži touží (2018) odpad!

WTF 63%?? Tomuto? Polívkovou mám celkem rád. Hraje sice v pitomostech, ale má příjemný, civilní herectví, ale to co předvádí tady?? Já se tak styděl :-D

Teroristka (2019)

Přimhouřím očko a dám pět. Za senzační Janžurku, naopak umírněného a snesitelného Lišku a za film jako takový, což je na české poměry zcela ojedinělá černohumorná absurdita s výtečně absurdními dialogy. Kdyby to natočil Tarantino, tak všichni, co to tady hejtujou, hýkaj blahem. Bohužel to natočil nějakej Bajgar z nějakýho česka a to se asi nebere. Nezaslouženě nízké hodnocení.

Bitva o Sevastopol (2015)

Z historického hlediska, alespoň pro mne, zajímavé. O té šikovné paní jsem zatím neslyšel. Horší už je to z diváckého hlediska. Když se odstřeluje, tak je to prima. Ovšem to ostatní kolem je vata, která tam být musí k pochopení toho všeho kolem, ale je to dosti nezáživně natočená vata, která to zdržuje. A je tam tý vaty dost. Bohužel. Více kulek by přineslo více zábavy.