Diamantoví psi (2007)

Celkom v pohode akčná šleha, musím podoknúť že ma dosť prekvapila, výborný dej, samá akcia a napätie, a nakoniec sa mi páčilo ako všetci kvôli tej tangre, či už kladné alebo záporné postavy zahynuli, len hlavný hrdina ostane nažive, pekne vymyslené, nikomu sa nedostalo vytúženého bohatstva.

Monstrum (2008)

No čo ja viem aj sa mi to páčilo aj nepáčilo, super nápad ako to bolo natočene, tak amatérsky, chlapík si len ťahal kameru so sebou počas toho ako utekal, niekedy mi to prišlo dosť chaotické ako sa tam odohrávali veci, a ten koniec je úplne odfláknutý si myslím, dosť nezrozumiteľný a rýchly, úplne nevysvetlený. Moc sa to podobá Godzille, divná príšera vyčína a ničí celé mesto, nik nevie odkiaľ a čo to vlastne je.

Zprávy TV Onion (2008)

Fuuuha tak krutá vec, síce žiadny dej to je pravda, ale je tu veľká kopa strašných haluzí, ktoré stoja za to, proste ako si kruto robia prdel z veľmi vážných či už celosvetových alebo ľudských problémov ma vzalo, prosto krutózna nádielka krutózneho humoru, trochu ma sklamalo že Seagal sa na to dal, komédia mu absolútne nepristane a k tomu si tam robí haluz sám zo seba, ale zase treba uznať, že jeho COCKPUNCHER bol úplne brutálny :D:D:D

Přežij! (2007)

Celkom pekne zvládnutá komediálna dráma s dostatočným humorom a dostatočným napätím natoľko, že vás to dokáže zaujať, hrozne sa mi páčilo ako Eva Mendes hrala svoju rolu,vychcanú, výbitú a priebojnú ženu, ktorá kruto išla za tým čo si zaumienila, bola v tom strašne fantastická, taktiež dobrý dej s konečným zvratom, nemalo proste chybu.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Tak toto bolo super oba dieli lovcov pokladov boli úplne výborné nabité akciou, napätím, tajuplnosťou, zvratmi a s nejakými tými sci-fi prvkami, oba diely na seba pekne nadväzujú, aj keď v oboch ide o iný kus svetovej histórie, druhý diel ma trochu viac zaujal, ale len o nepatrný kúsok.

Blbec k večeři (1998)

":D:D:D" toto je asi najvýstižnejší komentár k tomuto filmu, proste hodina stáleho rehotania, niekedy som nevládal s dychom pekné spríjemnenie nudného večera, vrelo odporúčam!!! Vydarená obdoba taktiež francúzskeho účtovníka Fantociho, francúzi majú prosto brutálny humor to sa musí nechať.

Sbal prachy a vypadni (1998)

No tento film mi dal dosť zabrať, bol som z neho vykoľajený, tak super popreplietaný dej, všetko do seba pekne zapadajúce,krásna akcia na každom rohu, a super neprehnaný humor, proste strašne som na tomto filme bavil, táto vec ma len utvrdzuje v mojom názore, že angličania točia úplne najlepšie filmy. Koniec s tými dvoma puškami bol úplne haluzný klinec filmu nikto z toho veľkého polmilionového kšeftu nevyšiel ako vítaž, to bol na filme najväčší zabiják.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Celkom obyčajná americká romantická komédia, nič extra, aj keď ma dosť zaujali niektoré romantické scény čo sa u mňa často nestáva skôr by som povedal že vôbec,pretože ja nie som žiadny fanušik romantiky, ale jednoznačne tento film ma niečo do seba to sa nezaprie priam si pýta o pozornosť, vôbec som sa pri tom nenudil vždy ma dokázalo niečo zaujať, aj keď je to ako vravím "nič extra"...

Nula od nuly pojde (2006)

Zo začiatku to vyzeralo na pekne nudne strávenú hodinu a pol pozerania:(( ale tak to dosť často pri začiatkoch vyzerá, no hneď sa z toho vykľul strašný trhák s mnoho zapleteniami, napätosťou a mnohými nečakanými zvratmi a samozrejme s pekne vystihnutým humorom, a nedá mi nespomenúť ten výborný koniec keď sa dvaja masový vrahovia našli na dialnici, ešte že neukázali čo sa dialo potom:)), prosto super zvládnutá filmárska robota a o hereckom obsadení ani nehovorím.

Sexy mrtvola (2005)

Taká priemerná "tuctová" komédia s biednymi krimi prvkami, kde vás zaujme iba celkom dobré zauzlenie na začiatku a zaujímavé rouzlovanie počas celého filmu a zopár vtipných scén, inak film za veľa nestál.Najviac ma sklamalo to, že do v tomto filme je došť kruté herecké obsadenie, ale film sám o sebe za nič nestojí, takže ani tí skvelí herci tomu nedokázali dodať sťavu:(:(