• Thriller

Sunshine (2007)

Nebyt zaverecnych horrorovych 10-15 minut, dal by som 5 hviezdiciek. Ale film urcite stoji za to vidiet, a to na velkom platne :)

Nauka o snech (2006)

K tomu, aby som dal o jednu hviezdicku viac, by chybalo jedine - aby film nebol tak viditelne dabovany, hoci sa tvari ako keby slo o povodne znenie..

Hannibal - Zrození (2007)

Keby z hrozneho, no elegantneho kanibala neurobili litovsku sirotu v ruskom sirotinci, kde sa hovori anglicky s neidentifikovatelnym prizvukom, dostal by tento film odo mna mozno aj o hviezdicku viac. Rhys Ifans takmer nespoznatelny, Mareka Vasuta som si vlastne ani nevsimol :)

Neodolatelná (1999)

..dokonca ani Amanda Peet sa mi nepacila :)

Ve stínu Beethovena (2006)

Hodnotenie niekde medzi tromi a styrmi hviezdickami, vaham. Neskutocne mi vadila anglictina vo filme o Beethovenovi, udajne sa odohravajucom vo viedni 19. storocia, na druhej strane fantasticka scena z premiery mi uplne vyrazila dych a uz len kvoli nej sa to oplati vidiet..

Krvavý diamant (2006)

Nebyt Djimona Hounsoua a spominanych dvoch velmi solidnych akcnych scen, zrejme by som hodnotil este slabsie - ocakaval som od tohto filmu dost a ostal som tak rovnako dost sklamany. Myslim, ze si coskoro zozeniem na DVD Zwickovu Glory a napravim si dojem..

Iluzionista (2006)

Giamatti bol solidny, Norton hral svoj slusny standard, Biel sa zufalo (a neuspesne) snazila posobit ako Scarlett Johansson. Pribeh bol priehladny od prvych minut, prostredie sa na Vieden podla mna prilis nepodobalo, k tomu priserna zmes roznorodych prizukov v anglictine - niektorym hercom sa hrat nemecky prizvuk darilo, inym ani trochu. Priemerny film, na ktory clovek rychlo zabudne, hlavne ak bude The Prestige stat za to..

Studio 60 (2006) (seriál)

Vynikajuci vyber hercov, inteligentny humor, nadherna Amanda Peet.. Zial pre slovenske podmienky neprelozitelne, neocakavam, ze sa niekedy objavi na nasich obrazovkach.

Fabio Montale (2001) (seriál)

Chapem, ze Francuzi sa snazia o to, aby filmy a serialy z ich produkcie v distribucii prevladali, ale Delon skutocne mal skoncit uz davnejsie. Ak si chcel znova zahrat, urcite by sa prenho nasla nejaka solidna rolicka v seriali o Julie Lescautovej.. Zapletka je fajn, ale serialu chyba atmosfera a lepsie vykreslene postavy.

Silent Hill (2006)

PC hru zial nepoznam, takze z casu na cas som sa v Silent Hill stracal.. Atmosferu to vsak malo riadnu :)