• Thriller

Horor v Amityville (1979)

Od zaciatku az prilis predvidatelne, atmosfera prakticky ziadna, herecke vykony slabe - Margot Kidder je priserna, jej "herectvo" spociva v striedajucich sa kukucoch zbiteho psa a vyjavenych pohladoch, "premena" Jamesa Brolina je predovsetkym o rozstrapatenych vlasoch a prifarbenych ociach :)

V tom domě straší! (2006)

Mozem len zopakovat, ze nerozumiem preco Monster House isiel do distribucie dabovany a tvari sa ako film pre deti. Toto je rozhodne animak pre dospelych a velmi vydareny!

Zaujmi pózu (1999) odpad!

Vedel by som pochopit keby sa takyto odpad vysielal niekedy pocas hlbokej noci, ale obetovat mu prime time, tak to je poriadny preslap.

Seabiscuit (2003)

Zrucne technicke spracovanie, mierne nepresvedcive herecke vykony, navyse pribeh, ktory tu uz v roznych mutaciach bol.. Zbytocne zdlhave, predvidatelny zaver, slusne som sa nudil.

Žena ve vodě (2006)

Prijemne strasidelna rozpravka pre dospelych s vynikajucim Giamattim v hlavnej ulohe. Bryce Dallas Howard je presne taka, aka je jej postava - akoby z ineho sveta..

Hex (2004) (seriál) odpad!

Jedine, co sa mi zdalo na tomto seriali zaujimave, su uvodne titulky. Na co i len jedinu hviezdicku to vsak nestaci.

Dům u jezera (2006)

Jedna velka logicka diera mi brani hodnotit The Lake House lepsie, vyrozpravanie zivotneho pribehu kazdeho z dvoch hlavnych hrdinov sa mi javilo trosku prilis povrchne. Chvilami sa stava, ze sa clovek v casovych liniach "strati". Inak prijemne kino vo dvojici.

Superman se vrací (2006)

Je to sice na viac ako 3*, ale k 4* ma novy Superman poriadne daleko. Mimoriadne rozvlacne, vrtel som sa v kine od nervozity a dlhej chvile..

Nezvratný osud 3 (2006)

Dajme tomu.. Napadite smrtelne nehody, solidna atmosfera, ale inak stale to iste dokola. Dobre ako sucast kampane proti skodlivym ucinkom solarii ;)