Piraňa 3D (2010)

Musim priznat ze mam rad zvieracie horory a na tento som sa velmi tesil a mal od neho velmi velke ocakavania . Vela krat je to chyba , lebo sa nenaplnia a fakt ojedinele sa stava ze moje ocakavania su prekonane . Aja ich prekonal . Taky dokonaly skvost a masaker v danom zanry este nevideny , cierny humor perfekny . Dokonca aj momenty bez zabijania su maximalne napinave ze nikdy neviete co bude . Vzdy som si prial nieco podobne vidiet . Prvy film v tomto roku , co naplnil a ako som uz pisal predcil ocakavania . Dakujem . Hodnotenie - jednoznacne 100%

Big Hit (1998)

Velmi zaujimava akcna komedia s maximalne sviznym tempom , ktoru som pri jej vzniku zboznoval a vedel ju pozerat stale dokonala . Dnes ju este stale radim medzi tie nadpriemerne filmy kombinujuce akciu s humorom . Hodnotenie - 80%

Noc patří nám (2007)

Maximalne perfektna krimi s dokonalymi hereckymi vykonmi

Planeta opic (2001)

Jedna sa o dost dobre spracovanie planety opic , no v mojom pripade som sa nakoniec rozhodol pre 3* , lebo koniec to pekne zabil . Takto to nemusim . Hodnotenie - 65%

Stalo se (2008)

Hodnotenie - 71%

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Nikdy by som nepovedal , ze herci ktory sa pomali ztahuju z platna , tak dokazu natocit nieco tak naslapane , maximalne brutalne a realisticke . Stallone to jednoznacne dokazal . Hodnotenie - 100%

Rocky V (1990)

Hodnotenie - 85%