Rambo II (1985)

Hodnotenie - 90%

Rocky II (1979)

Hodnotenie - 95%

Rocky (1976)

Kazdy jeden diel Rockyho ci uz je kvalitnejsi alebo naopak menej kvalitny , u mna ako velkeho fanusika je kazdy diel svojim sposobom skvely . Hodnotenie - 99%

Jack Frost (1998)

Velmi pekny rodinny film , ktory si rad pozriem opakovane . Hodnotenie - 80%

Osobní strážce (1992)

V danom zanry sa jedna o spickovu vec , na ktoru sa nezabuda ani po rokoch . Hodnotenie - 99%

Batman začíná (2005)

Aj u prveho Batmana od Nolana mam rovnaky problem ako som mal u prveho Batmana od Burtona a to ten ze pre mna boli slabsie ako ich pokracovania . Kym u Burtona dvojka ponukla viac zaujimavejsich postav a maximalne dokonaly temny goticky vizual , ktory sa len tak nevidi , tak u Nolana som mal s prvym dielom problemi hlavne s rozbehom filmu . Nie zeby bol nudny ale ked chcem pozerat film o Batmanovi , tak chcem Batmana nie v poslednej tretine filmu . A dost mi aj vadili zaporne postavy ktore oproti dokonale sialenemu Jokerovi z druheho dielu boli viac nez priemerne . Nejde ani o to zeby Liam Neeson nezahral svoju postavu dobre , ale problem bol ze ako zaporak sa mi do sveta Batmana vobec nehodil a tak isto z mojej strany dopadol aj C.Murphy . V zhrnuti , keby sa nejednalo o Batmana , ale o nejaky iny film , tak je to jednoznacne za 5* , lebo je to skvely film ale nie skvely Batman . Hodnotenie - 80%

Dokonalý trik (2006)

Jeden z tych filmov na ktore sa fakt oplatilo cakat . Nolan dokazuje , ze je spickovy reziser a nielen v tomto filme . Film sam o sebe je maximalne dokonala podivana , s perfektnou atmosferou a skvelymi vykonmi hercov . Hodnotenie - 95%