HomeAlone

HomeAlone

• 15.10.2011  22:47

Je to niekde medzi 4* a 5* , no v ziadnom pripade sklamanie . Pacilo sa mi hlavne zasadenie deja do 2sv. vojny . Hodilo sa to tam . Je to paradne a hlavne efetne natocene a nenudi to ani na chvilu . V celkovom dojme sa jedna o jednu z tych lepsich komixoviek

• 26.9.2011  22:21

Je to standardne vyborna zabava , ktora ani chvilu nenudi . Akurat je to dost dlhe a preto by som to skratil cca o pol hodiny . Megan Fox tam chybala a popravde dost . Jednoducho to nejde len tak , ze si niekoho vyskrtnem a basta . Inac , spokojnost

• 25.9.2011  22:00

Je zaujimave , ze prave komix , od ktoreho som vobec nic necakal , ma pobavil viac nez dost . Nieje to najlepsi komix aky som videl , no na prekvapenie predcil dost dobrych komixovych filmov . Viac menej sa jedna o oddychovy komix ako o nejaku vaznejsiu komixovu adaptaciu , no o to viac to bavilo . Akciu strieda velke mnozstvo originalnych vtipnych scen , ktore fakt stoje za to . Velmi velke prekvapenie

• 21.9.2011  20:59
    Arthur (2011)

Prijemna romanticka komedia tak trochu s inou ustrednou dvojicou . No a po pravde to bola vyhoda . Malo to mnozstvo zaujimavych napadov a fakt vela vtipnych scen , ktore vyborne pobavili . Plnych 5*

• 21.9.2011  20:53

Pruser ? Ani nahodou ! Nieje to sice vynimocny horor , no na vyplnenie volneho vecera bol tak akurat . Napätie mu nechybalo a ta spravna hororova atmosfera tiez . Dej bol priemerny , no vobec nenudil a bol celkom slusne zamotany . Podla mojho nazoru sa jedna o celkom dobry horor

• 12.9.2011  21:04
    Podraz (2011)

Pribeh v celku priemerny , nicim vynimocny , no aspon Willis dal svojej role ten spravny smrnc . Do role hlaskujuceho Bossa s ciernym humorom sa jednoducho hodil .

• 6.9.2011  21:36

Klasicka jednohubka na volny vecer , v ktorej vynikol akurat tak T.Olyphant

• 5.9.2011  21:48
    Zita na krku (TV seriál) (2011)

Je to sice trapne , no zaroven smiesne a da sa na to slusne zasmiat .

• 27.8.2011  20:40
    Hulk (2003)

Velmi dobre zvladnuty zaciatok Hulka

• 27.8.2011  20:35
    Thor (2011)

Cely cas to bolo na vazkach niekde medzi 2* a 3* , no na koniec som sa priklonil k tomu nizsiemu hodnoteniu . A to hlavne preto , ze film by mal byt akcna komixova jazda a ani nahodou to tak nebolo . Nie ze by sa jednalo o uplne zly film , no nedalo mi to nic naviac a väcsinu casu som sa fakt nudil . Dokonca aj efekty na mna posobili dedinsky . A najviac ma na tom prave bavila ta cast , ked bol Thor na zemi bez svojej sily . Co uz mozem povedat teraz , ze Thor sa urcite nezaradi medzi moje oblubene komixovky . PS: Thor ako postava mi nerobila problem , tak ze si pockam co nam ukaze v Avengers

• 27.8.2011  08:46

Zaujimavy , no kazdopadne dost natiahnuty film . Skratit ho na 100min a dal by som aj 4*

• 26.8.2011  08:21

Mnozstvo nezabudnutelnych momentov , zaujimavy pribeh , este zaujimavejsie postavy a vyborne hlasky . Je to velmi zabavna komedia bez zbytocne nudnych momentov , ktora ponuka divakovi originalnu zabavu

• 13.8.2011  22:04

Konecne Van Damme uplne na iny sposob ako v doterajsich filmoch . Toto som od jeho filmu vobec necakal a popravde hlavne kvoli jeho poslednym filmom , ktore boli maximalne priemernymi alebo dokonca aj dost podpriemernymi filmami na maximalne jedno zhliadnutie . Kazdopadne je tento film viac trilerom a dramou ako akcnym filmom . No a vobec mu to neuskodilo , no prave pridalo na jeho kvalite . Konecne mozem povedat , ze som s Van Dammovym filmom uplne spokojny , ba co viac maximalne spokojny . Jednoznacne z mojho pohladu radim tento film do TOP 5 Van Dammovej filmografie . Vyborne a len tak dalej !

• 11.8.2011  22:46

Maximalne vyborna a hlavne fakt vtipna mafianska komedia

• 8.8.2011  22:26
    Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

• 7.8.2011  09:29
    Wrecked (2010)

Pred akymikolvek hodnoteniami som videl trailer a som si hovoril , toto musim vidiet . No co som nakoniec videl , nestalo takmer za nic . Prvych 10 minut bolo sice fakt slubnych , no zvysok uplne o nicom . Skoda , potencial to urcite malo , no nebol vyuzity !

• 4.8.2011  21:33
    Šmoulové (2011)

Pekna nostalgicka spomienka , na perfektnu rozpravku z detstva . Pred navstevou kina som dufal ze ma to bude bavit , no a veruze tam bolo viac nez dost zabavnych momentov . No a da sa povedat , ze najviac pobavila dvojica Gargamel a Azrael . Azrael sem tam vypadal ako zhuleny kocur a Gargamelove prechody cez paru nemali chybu . Zo smolkov jednoznacne valil Gutsy a Babros . Bola to velmi pohodova rodinna zabava , a hlavne prijemne stravena hodinka a pol v kine . Urcite to stoji za videnie

• 31.7.2011  21:58
    Blesk (2011)

Za seba mozem povedat , ze sa jedna o najlepsi Stathamov film . Nieje vo filme vela akcie ? Ved to nieje akcny film , ale spickovy a hlavne napinavy triler . Trilery niesu zalozene na akcnych scenach ! Jednoznacne sa jedna o Stathamov najlepsi herecky vykon . Svoj talent vyuzil fakt naplno . Dokonale zahral drsnu a hlavne perfektne hlaskujucu postavu . Ja som s filmom maximalne spokojny , nemam co vytknut a Jason , len tak dalej !!!

• 30.7.2011  22:19

Nic podobneho som veru necakal . Brutalne zabavna vec

• 27.7.2011  11:34

Mna to pobavilo , aj som sa zasmial a to je hlavne . Ucel to splnilo

• 27.7.2011  10:07

Film je hlavne o nesympatickom , vtieravom a hlupom sracovi Billym - malo kedy sa mi stane , ze mi nejaka filmova postava lezie na nervy az tak , ako mi prave liezol na nervy Billy . A co sa tyka Hoffmana , tak je to tak pol na pol - nieje az tak stvoreny pre rolu gangstera . Jediny herci ktory by ten film utiahli na jednotku , dostali malo priestoru . Willis , Tucci a Buscemi boli v svojich malych rolach vyborny . Skoda

• 24.7.2011  20:50

Mnou dlho odkladany film a nakoniec ake prekvapenie z neho vyslo . Spickova filmova lahodka plna brutality s velmi zaujimavym pribehom

• 23.7.2011  19:58
    Paul (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava

• 22.7.2011  20:41

Pribehom je klasicka rodinna komedia , no v originajnejsom prevedeni a musim uznat , ze Jim by este stale dokazal utiahnut nejaku blaznivu komediu . Ja tieto rodinne komedie mozem vzdy , no a tato bola z mojho pohladu fakt super - uplna spokojnost .

• 19.7.2011  20:30

Velkolepe finale ako sa patri . Ani posledne dobrodruzstvo Harryho nesklame a udrzi si kvalitu predchadzajucich dielov . Urcite sa coskoro vratim k vsetkym dielom , ktore si pekne za sebou pozriem . Jedine co by som zmenil je stopaz filmu , ktora ma realne len necele dve hodiny a je to aj najkratsi diel - dve a pol hodiny by boli idealne . Na posledny diel to ubehlo az moc rychlo . To bola jedina chybicka z mojej strany , inac velka spokojnost

• 15.7.2011  10:38

Bruce Campbell v uplnej forme . Cely cas si robi srandu zo seba , z celeho okolia a k tomu pusta hlasky ako na beziacom pase . Velmi dobra zabava

• 12.7.2011  21:47

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

• 10.7.2011  21:41

Pribeh je velmi zaujimavy . Vojensky konflikt atd . No latka nebola vyuzita tak na max 50% . McAvoy hral v pohode , no jednoznacne najlepsi a najzaujimavejsi vo filme bol Fassbender , ktory svoju rolu zahral bravurne . No to na dobry film veru nestaci . Zbytok mutantov nestoji ani za rec . Hodili by sa max do nejakej rodinnej komixovky . No a hlavny zaporak Bacon bol vyborny ako nacista , no neskor ako mutant uz tiez nestal za vela . Uplne mi tu chybala najlepsia postava Wolverine , ktoreho mini stek sice potesil no nenaplnil . Defakto , First Class nemaju ani poriadnu hlavnu postavu na strane dobra a ani na strane zla . Len kvalitnu postavu ako som uz spominal , ktora cely cas nevie kde patri - Magnetta !

• 10.7.2011  21:30

Po zhliadnuti First class musim zdvyhnut hodnotenie . First class ma u mna 3* a Wolverine mi prisiel o dost lepsi . Pre mna osobne tahunom celej X men sagy , ako aj najzaujimavejsou postavou je Wolverine . Väcsina postav v povodnej X men trilogii pri nom posobia az moc detsky a aj ked su sucastou serie , nejako sa mi tam nehodia . Wolverine je ten pravy testosteronovy , prefajceny a prepity komixovy hrdina ako ma byt ! Kazdopadne tu nedopadli zle ani Schreiber a Reynolds , ktory by mohol dostat casom rolu Deadpoola

• 7.7.2011  22:22

Vyborna az spickova , prespekulovana a hlavne zimomriavkova zalezitost . A ze to koci happyendom ? A co ! Netreba pri kazdom filme plakat , alebo nie kazdy vyborny film musi skoncit smutne . Velmi ma tento film potesil