Nail

věčné optimista a důvěřivec

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 21.3.2020  20:03
    Vlastníci (2019)

Spíše bych to viděl na divadelní představení než celovečerní film. Pár dobrých hlášek jinak pro mě šeď a nuda i přes kvalitní herecké obsazení. Trocha jsem nalítl tak vysokému hodnocení, které teda moc nechápu.

• 1.3.2020  20:05
    Staříci (2019)

Námět potenciál má, ale u tohoto snímku není moc využitý...3 hvězdy za to, že tento příběh někdo natočil.

• 25.7.2019  22:23
    Heavy Trip (2018)

Tolik ASPHALTů po kupě:-D docela sranda i když to není úplně můj šálek čaje.

• 2.11.2017  20:29
    Krvavá léta (TV pořad) (2017)

Pořad je to nadmíru dobrý, už jen pro připomenutí temných částí našich dějin. Je objektivní leč si myslím, že delší stopáž a tím i více informací by bylo mnohem lepší. Klobouk dolů před panem Padevětem, že měl nápad a kuráž něco takového udělat.

• 31.8.2017  21:19
    London Town (2016)

Už jen za soundtrack a mé oblíbené kapele The Clash...

• 13.6.2017  21:48
    Počátky (2014)

No co to je toto?Pohled do světa asociálních jednočipů??? Když to manželka zapla v telce tak jsem zprvu myslel, že se nám nějak sám, zřejmě z rasistických důvodů naladil program romalegadžo.tv. Nic jde se blejt i Policie pátrá je lepší program se stejnéma protagonistama...Mno ještě k komentářům uživatele MajkHany: Odsoudit lidi je lehké?To co jsem viděl v prvním díle, kdy je absolutní nezájem o práci a začlenění do společnosti... to už vypovídá o všem. Proč bych já měl tvrdě pracovat a bát se o to abych měl na nájem, inkaso a vůbec abych mohl normálně žít.....Z tohodle pohledu si dovolim mít na takovou pakáž svůj názor :-)

• 29.5.2017  21:53
    Beetlejuice (1988)

Pecka srovnatelné s Jacksonovým Braindead. Musim se na to zase podívat ať si to "oživim" :-D

• 29.5.2017  21:52

Tak toto je TOP horror/komedie co kdy bylo natočeno, jediné co by tomuhle snímku mohlo konkurovat tak snad jen Beetlejuice. Tohle jsem viděl jako náctileté, popravdě už přes 10 let jsem to neviděl, ale scény se mi vybavujou do teď. Je to prostě klasika, které se Vám zažere do paměti a z hlavy ji jen tak nedostanete. Díky Péťo za tenhle snímek.

• 29.5.2017  21:45
    Uteč (2017)

Joooo mělo to něco do sebe s těma negrama na jižanském venkově... Vcelku se tam s něma nakonec vypořádal dobře. Sice to byla taková ta klasika, kdy se 3/4 filmu neděje skoro nic jen pár lekaček a nápověd jak by to mohlo být nebo kdo by mohl být ten padouch....a pak to má kurevské spád, ale v kině jsem se posledních 20 minut docela bavil. Mohlo to být lepší a možná i bude nějaké díl navíc...mno necháme se překvapit. Takové slabší 4 hvězdy.

• 29.5.2017  21:41

Neotřelé a zábavné :-) Mama čarodějnice mi připomněna Mamu zombie z Jaksonovýho Braindead - živí mrtvý, což považuju opravdu za skvělé horror/komedii. I když se začátek rozjížděl pomalu, tak s čarodějnicema to začalo mít grády. Jo, dobré snímek na toto téma co jsem v poslední době viděl.

• 29.5.2017  21:36

Klasická emerická pitchovina...člověk se nad pár věcma zasměje a pobaví, ale snímek dost rychle vyšumí z paměti. Prostě se zasmát a jít dál....

• 29.5.2017  21:33
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Seriál to není až zase tak špatný, napětí a čekání na "zahradníka" tam občas je, ale co mi chybí, když teda budu srovnávat třeba s Případy 1. oddělení, tak je ta autentičnost. Něco co se opravdu stalo a né že si to vymyslel nějaký scénárista. Nenudil jsem se, ale zase to nebylo nic co by mě extra zaujalo.

• 17.5.2017  20:08
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Co se týče posledních Kazmových věcí, musím jít s hodnocením nahoru. Je fajn jak poukazuje na různé nešvary některých pořadů a celebrit. Palec nahoru.

• 9.4.2017  23:33
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Nějak to nemělo pořádné konec a spousta věcí nebyla osvětlena. Možná se bude chystat ještě nějaká epizoda, ale jestli ne tak to stálo za zlámanou grešli.

• 22.3.2017  21:53
    Švagr (2016)

Nesmál jsem se a navíc usnul, co víc dodat.... dokoukávat rozhodně nebudu.

• 17.3.2017  17:47
    Arachnofobie (1990)

Na tomhle snímku jsem vyrůstal a popravdě to na mě asi zanechalo jakési odstup od takovéch těch větších a chlupatějších pavouků. Jedna z posledních scén, kdy je pavoučí matka přišpendlena hřebíkem mi v paměti zůstává do teď.

• 1.11.2016  18:11

Jeden ze zlatých skvostů české kinematografie. Na tenhle film se můžu dívat po sté a nikdy se nenudim. Kdykoliv, když se dívám tak mám z mnoha scén husí kůži, jak krásně to je natočeno, ta česká hrdost, hrdost na náš kraj, rodiče a autoritu v podobě pana učitele Hnízda. Spousta věcí se dnes už "nenosí" a to je velká škoda. Dal bych to jako povinný film všem dětem na školách.

• 11.9.2016  20:06

Čekal jsem od teho mnohem víc, ne jen pár dílů seřazených za sebou....

• 22.8.2016  23:22
    Rodinný film (2015)

Asi jsem tento snímek dostatečně nepochopil. Pro mě naprostá ztráta času. Co opravdu nesnášim tak dlouhosáhlé záběry o ničem, kdyby pan Omerzu zkrátil film na půl hodiny tak je to stále moc. Pičovina do nebes volající a já vůl naletěl hodnocení.

• 13.8.2016  22:38

Jojo tohle já můžu. Mnohem víc lekaček a napětí než u jiných horrorů, kde vám stačí vidět pouze trailer a zbytek je jen nudná omáčka. Co se mi líbilo tak děj, atmosféra a i to, že se divák na konci filmu moc nedozvěděl co byla pořádně potvora zač, proč to dělala apod. Zdá se, že bude i pokračování a jestli bude zase od Sandberga tak se budu těšit. Za mě moc pěkné 4 hvězdy. Co mě teda zklamalo, mno zklamalo....nehorázně nasralo, byl nějaké páreček vedle nás, kdy si připitomělá buchta neustále lehala na rameno, svého dona Kokota a říkala, že se na to nemůže koukat, že se strašně bojí...kačena...dokonce došlo i na zacpání uší, pré že nemůže slyšet ani ty hrůzostrašné zvuky. No to vám opravdu dokáže zkurvit filmové zážitek v kině. Snad už tenhle páreček se vysere na horrory a příště se půjdou podívat na nějakou novou Pretty women, kde se určitě nebudou bát a můžou se k sobě milenecky tulit a smát od ucha k uchu.

• 5.7.2016  21:44
    Válka skladů Texas (TV pořad) (2011)

Hodne slabá náhražka kalifornské bandě. Jde vidět jak je to kopírka lidí z první série války skladů. Navíc jsou nakupující vysoce nesympatičtí. Není to ono...

• 31.5.2016  20:38
    Soudkyně Maria (TV pořad) (2006)

Jedním slovem SRAČKA!!

• 21.5.2016  22:01

Námět je o ničem, celé to zachraňují herecké výkony Gibsona a Huntové. Taková víkendová komedie na zkouknutí a zapomenutí....

• 19.3.2016  22:08
    Polednice (2016)

Dobře natočené, atmosféra taky fajn až jsem se divil na české poměry........ale ten konec to zabil. Kdyby jí uškrtila tak to mohlo být mnohem lepší. Takové happyendy bych čekal v nějakém holywůdské kravině. Zde mi to moc nesedělo.Škoda.

• 6.2.2016  22:40

Do kina jsem se šel bavit. Oproti hnusu s názvem Padesáti odstínům šedi, které mě nudil a nic neřekl, jsem se u Padesáti odstínů černé nasmál jak za poslední dobu nikdy. Nečekal jsem žádné humor, který by pak intelektuálové rozebírali do posledního písmene a nad šálkem hnusného čaje, honili svá ega o průměrné parodii, za kterou vyhodili své určitě těžce vydělané love, ale prostě jednoduchou oddechovou prču na posilnění bránice. To se povedlo a já s bolavou bránici v klidu odcházel domů.

• 10.1.2016  10:30

Do 3/4 filmu to byla obstojná duchařina, na kterou se dalo i dívat. Ale co na scénu nastoupili "Krotitelé duchů" to šlo dost dolů. A jedna z posledních scén vystřižená jak z Harryho Pottera tomu dala korunu.

• 28.11.2015  23:23
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

No tak to je zase pecka tohle. Byl jsem jen zvědavé co to bude zač a musim přiznat, že na další díl se už fakt koukat nebudu. Učinkující - jedna přiblblá bárbína, poslanecké synáček, buzerant co by potřeboval přeběhnout po jeho hnusným "fejsu", aby jsme byli trocha korektní tak tam nesmí chybět jedna míšenka a konečně Jiří, které mi připadal jediné trocha vpoho. Žrát stejky to je něco, ale vidět to co tomu předchází, už ne. Fakt zlatá mládež...příště si radši pustim Zlatou mládež od Telexu. PS: viděl jsem i díl č.2 a rozhodně hodnocení měnit nebudu.

• 19.10.2015  20:29
    MasterChef Česko (TV pořad) (2015)

Jediné na tomhle pořadu mě baví to jídlo a fantazie soutěžících. Porotci só na vyliskání.....pohledy, kecy a povýšenost....atributy co přímo nesnáším. Kdyby alespoň byli trocha vtipní jak Zdenda....tohle je z tohoto pohledu příšerné a kolikrát až nesnesitelné. Zajímalo by mě, zda někdo s této trojice je dobré mimo svůj obor. Moc bych na to sice nesázel, ale zatlouct skobu na obraz by dělal asi všem třem kuchtíkům problémy.

• 24.9.2015  20:30
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Po dvou dílech zatím překvapivě dobré české krimi. Dobří herci, zajímavá zápletka a zatím nevím co mě bude čekat v dalších dílech což je dobré. Uvidíme dál.

• 23.9.2015  22:15
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Rád se na to dívám, né proto že by mě to nějak extra bavilo, ale ze zvědavosti co je vše možné nalézt ve staréch kójích. A že se tam občas najdou fakt dobré a drahé skvosty.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15