plnyhrnek

čumil co se často diví

2 body

<< předchozí 1 2
    • 10.6.2018  16:14

Ty voe to je psycho , normálně jsem si v 1,20 rozsvítil . Kam se hrabe Babaduk.

• 5.4.2018  22:26

no nevím ale to 3D mě připadalo dost slabé

• 30.1.2018  23:05
    1890 (TV seriál) (2017)

Serial pro ty co nespěchají . Při čekání na poruchu jsem se v práci dobře bavil . Jen Jojka po třech dílech serial pro naší republiku zablokovala , snad v naivní víře , že se to nedá sehnat jinde .

• 10.1.2018  22:33
    Rodin (2017)

Je dobré si uvědomit , že za svůj život spáchal 30000 soch a jeho příběh je o posedlosti a sexu a posedlosti. Camille byla vyjímkou kdy věřil , nebo si namlouval , že by mohl milovat. Asi nemohl , protože jeho láska , vášeň a víra jsou vyjádřeny v kameni.Dávám tři , protože film se jen okrajově zabýval jeho tvorbou a vyzdvihl to méně podstatné v jeho životě - Camille . I když je to často to jediné co o něm lidé vědí.

• 14.11.2017  12:44

paráda

• 12.11.2017  12:52

ještě že to byla kulisa při vaření - hrozná blbost

• 27.10.2017  20:26

Co vlastně hodnotím? Dílko ve stylu Rosemunde Pilcher s prvky českého humoru . Někdo může říci odpad ale pro ženy co už nejsou teenky to může být potěšení . Love story jak vyšitá. Z tohoto pohledu bych dal I pět , ale postavy osudových mužů developera a doktora nebyly počeštěny a působí divně .

• 10.10.2017  17:13

ha ha ha Verbal to tak hezky verbálně vykreslil že to musím vidět . Uložto máš to?

• 6.10.2017  14:15

Viděl jsem to podruhé a královsky jsem se bavil . Parádní pohádka pro dospělé . Patos Barnabase nemá chybu .

• 5.9.2017  13:52

nehodnoťte umění , tohle je sitcom , český sitcom , česky milá prdel vy zapšklí intoši

• 29.8.2017  19:22
    Sedum (studentský film) (1990)

chechtám se jak cvok kde to bylo že mě to minulo

• 24.8.2017  21:44
    Temná věž (2017)

řekl bych natočeno pro 11-13 let a z tohoto pohledu dobré .Wacoslav1 to vystihl.

• 22.8.2017  23:24

A jste si jisti že se nám neděje totéž jen trochu více sofistikovaněji?

• 29.4.2017  23:26

tak tohle budu vstřebávat hodně dlouho

• 29.4.2017  20:51

No když ono to v životě tak nějak chodí a takové věci se kolem mě dějí . Pár takových lidiček mám v práci a když jednomu na narozeniny zaplatili kamarádi babu aby se mu svlékla utekl z baráku .

• 25.4.2017  15:09
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Poklona pane Strach , takhle si představuji špicové béčko . Díky , obě dvě série jsem se dobře bavil. Jen si říkám jaká mašinérie by se rozjela kdyby se tohle opravdu dělo , ale jak už jsem předeslal jako béčko špica

• 16.2.2017  16:16

kolikrát už jsem to viděl nějaký us superman který si neví rady se svou superschopností a nějaký milý chytrý radil no alespoň se na to dalo dívat

• 22.1.2017  23:31
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

miluju béčkové filmy a krimi zvlášť , to zase budu v práci mezi poruchami žasnout co nového dokáže český autor vymyslet . Ale furt lepší než přetechnizované béčka z ameriky. Vaculíku do toho hip hip hurá

• 17.1.2017  21:03

film plný klišé a předvídatelných konců . Při jeho sledování jsem si vzpoměl na starý dobrý Unreal .

• 17.12.2016  19:17
    John a Mary (1969)

pro mne nejkrásnější herečka Mia Farrow a roztomilý a něžný příběh z doby květinových dětí a oběvu pilulky proti početí , kdy vztahy na jednu noc přestaly být něčím zvláštním . Doby telefónů pouze na drát a čísel na zrcadle .Jsem po shlédnutí tohoto filmu plný příjemné nostalgie a je mě hezky.

• 16.12.2016  17:51

Ano Žežu je to krásně holčičí ňuňatý mazlivý vlhkooký a vůbec krásně zasněně dojemný . Taky za pět jak jinak.

• 22.8.2016  15:17
    Strašidla (2016)

zajímalo by mne proč takoví lidé jako Mrhlad xxmartinxx nebo Klárka S chodí na Trošku .sebemrskačství masochismus nebo jen hloupá potřeba si do někoho kopnout když už v realu všichni kopou do nich , a nebo ještě hůř - jsou uvězněni ve světě kde se lidi nesmějou a nemají rádi. Hele zůstaňte příště doma zapalte si krb nalejte pintu červeného a meditujte . Třeba o tom pekaři který měl noční aby jste si mohli koupit housku a bez kterého by jste hladoví a překvapení na Trošku ani nepomysleli. Protože pro toho pekaře ty filmy od Trošky jsou . Ne pro Vás rádoby moudré a vyjímečné ale pro ty kteří Vám dovolí vůbec existovat . Baj baj

• 31.7.2016  18:43

Ten námět má velký potenciál bohužel z toho vyšel malý prd

• 28.5.2016  12:14
    Moosa Baekdongsoo (TV seriál) (2011)

všechny ty postavy jsou vyloženě krásné vizuálně dokonalé

• 12.5.2016  10:00
    Sirotčinec (2007)

fuj to bylo ale dobrý , parádní zážitek , jak mám teď po noční usnout

• 11.5.2016  18:29

Měli jsme takovou smažku u nás v práci a je to až neskutečné jak se podobal postavě ve filmu . Gesta fráze zlodějina způsob života vše jako by zkopírované.Jen nevidím smysl toho proč byl tento film natočen. Mám někde cítit soucit nebo co. Realita smažky a lidí které vysává . Žádné memento nic proč bych si to měl pamatovat. Tady se lvem hluboce nesouhlasím. A ve srovnání s filmem Cesta ven , který je také zfilmovaná realita ,je to slabé.

• 6.4.2016  19:52
    Cesta ven (2014)

sociální sonda hodně dobře udělaná , ne umění ne melodrama prostě život .Pane Václav u mě jasná pětka a smekám za odvahu tohle natočit

• 1.3.2016  09:07

ještě že jsem nebyl v kině , trošku totiž chrápu

• 8.10.2015  16:32
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

myslel jsem si že větší buranov než je v seriálu Okresní přebor se už nepodaří vytvořit .Tohle je tak hloupé a průhledné až je to geniální.Viděl¨jsem dnes všech 6 dostupných dílů a dokonale jsem se bavil.Takhle si pražák představuje vesnici .Ty postavy jednají jako v představách někoho kdo celý život sedí ve Slávii a tvoří vesnici.Dávám za čtyři protože jak říkám je to tak hloupé ....

• 18.8.2015  21:11
    Another Me (2013)

surrealismus stále žije .Funke a Rössler se z nebe usmívají.Zapalte oheň a dívejte se za něj stojí tam někde něčí duše opřena o strom s cigaretou v ruce , otázka kdy to jenom kazí a nevyřčené teď. nemá někdo na půjčení hvězdu?

<< předchozí 1 2