30 dní dlouhá noc (2007)

Famózní začátek vystřídá chybějící stupňování napětí, kdy ze skupiny odpadá jedna vedlejší postava za druhou a nebýt výborného konce bez zbytečného klišé, asi by po sobě film nezanechal nic výjimečného. Takhle je to solidně odvedená práce založená spíše na efektech, než na silném příběhu plného napětí z neznáma.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Výborný originální zemitý seriál ze života, jak se píše v popisu obyčejné americké rodiny, ale v tomto ohledu je většina situací výjimečně přenositelných bez větších problémů i do našich obyčejných rodin.

Chobotnice - L'ultimo segreto (1992) (série)

Tři hvězdy hlavně za Prahu a české herce, protože z kriminálky s přesahem se pomalu, ale jistě stala kriminálka komerční těžící především ze jména této série.

Chobotnice - Il cuore del problema (1990) (série)

Zvyk je železná košile a i když zapracovala zvědavost a odkoukal jsem i tuto sérii, něco mi tu chybělo… Přesněji někdo mi chyběl. Placido byl zkrátka Placido.

Chobotnice - Série 4 (1989) (série)

Hudba, scénář, Michael Placido, ale hlavně nostalgie 80.let. To všechno dělá z tohoto seriálu seriál kultovní.

Chobotnice - Série 3 (1987) (série)

Chobotnice - Série 2 (1986) (série)

Chobotnice (1984) (seriál)