Návrat do budoucnosti (1985)

Klasika klasik. Vyrůstal jsme na tom a pořád na tom rostu :) I přes příšerný český dabing je to nezapomenutelný zážitek. Čtvrt století starý, ale stále slušné efekty, prtoože se nikdo nepouštěl do něčeho neskutečného na svou dobu. Co je ale největším trumfem filmu, že jde o ukázkový případ rodinného filmu se vším všudy

Rambo: První krev (1982)

Vykulenej Stallone, lehce přehnaný místní šerif, ale jinak suprovej film o frustrovaném veteránu z Vietnamu výborně akčně podaný. Prostě klasika na kterou se dá dívat vždycky.

Rambo III (1988)

Tohle už je trochu moc. Co trochu. Je to sakra moc pitomý. Jenže současně s tím i děsně zábavný. Film je věnován chrabrým Afgáncům :) Jací to jsou skvělý bojovníci. Plukovník Trautman prohlašuje, že Afgánce nikdy nikdo neporazí. Tenhle díl asi exprezident Bush neviděl.

Láska nebeská (2003)

Několik fantastických příběhů a pár těch průměrných. Příběh malého zamilovaného "bubeníka" je skvělý díky výbornému Liamu Neesonovi. Ema Thomson a Alan Rickman jsou asi nejsilnějším párem celého filmu. Nejvýraznější postavou Hugh Grant, jehož postava premiéra je krásně zábavná. Colin Firth a jeho scéna takřka identického dialogu ve dvou jazycích je prostě nezapomenutelná. A takhle by se dalo pokračovat dál, ikdyž kvalita ostatních je už ve srovnání s výše zmíněným o něco horší.