Dinosaurové

• USA Dinosaurs
Komedie / Rodinný
USA, (1991–1994), 25 h 54 min (Minutáž: 22–24 min)

Stuart Pankin, Jessica Walter, Sally Struthers, Sam McMurray, Christopher Meloni, Ken Hudson Campbell, Julia Louis-Dreyfus, Pat Crawford Brown (více)

Série(4) / Epizody(65)

Seriál vypráví o životě rodiny dinosaurů, kteří žijí v moderní době. Mají lednici, pračku, televizi a další veškeré moderní věci. Narozdíl od lidí žili tito dinosauři v jeskyních a jako svého domácího mazlíčka měli většinou divoká zvířata. V tomto seriálu je děj zaměřen na rodinu Sinclairu a jejich společný život. Earl Sinclair je hlava rodiny. Pracuje jako dřevorubec a jeho žena Fran se stará o domácnost. Mají spolu tři děti. Dva syny a jednu dceru. Společně prožívají různá dobrodružství každodeního života... (duklak2)

Memesis

Stoji za to zkouknout celou prvni serii. Je to super serial. Doporucuju hlavne tem co maj radi Simpsony a takovy serialy. Za me 78,4% ()

rytir1

,,Nejsi máma! Jestli tu televizi vypneš, budeš toho strašlivě litovat..,,Lituju tohoooo! :-DDDD...není třeba víc psát, jedna lepší hláška než druhá, super seriál.:-DDD Zajímavé komentáře: Fingon ()

Jack_F.

Ztracený klenot mezi komediálními seriály. Ač retardovaná Nova tohle vysílala mě a jiným satanům jako pohádku, věřte, že si to více užijete v dospělosti. Luxusní hlášky!! :)) ()

emawoodson

Tohle byl prostě luxusní seriál. Jako dítě jsem ho milovala a když jsem si teď zopakovala první díl, tak musím říct, že se ještě občas asi kouknu. Prostě americký sitkom ve stylu Simpsonových, který neomrzí. Škoda, že se tolik nechytil. ()

Lady Marcy

Skvělý seriál z mýho dětství.. :)) s roztomilou rodinkou a chytlavými hláškami. Nejvíc zábavy jsem si užila s dinosauřím mimčem , který neustále mlátí svého otce pánvičkou po hlavě a směje se u toho. ,,Nejseš má máma!" :D Škoda že to dávali v televizi jen jednou a už nikdy víc. ()

Kivis

Víc než kvalitní kulisa mého pokročilejšího dětství. Dinosaurové nikdy nepřešli do role seriálu, na který bych spěchal domů, který bych hltal a uzpůsoboval mu svůj program. Ale rozhodně nenudili. A znělka je kultovní. Hlášku "Zlato, jsem doma" používám dodnes, a to zajišťuje tomuhle seriálu z mého pohledu nesmrtelnost. ()

Veruska.Kuru

Nejsi máma nejsi máma, zlato jsem doma... .. Hlášky, kterou jsem milovala. Na seriál jsem se dívala jako hodně malinká takže jsem nesmírně ráda, že právě na něm jsem vyrostla. Miluju dinosaury. Určitě seženu a pustím to svému synovi, bude to milovat ❤️ ()

Epikuro

Dinosaurové s velkým nadhledem nastavují zrcadlo americké společnosti přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století. Jde o inteligentní, lehký a svěží humor, který již má co dát i našemu divákovi, jelikož i u nás jsme si prožili svou vlnu amerikanizace, a snad i proto by mnohé narážky z tohoto seriálu byly pro českého diváka aktuálnější než v době kdy byl na Nově vysílán. Seriál tímto způsobem s sebou nese riziko, že divák začne přemýšlet, což není v zájmu reklamního průmyslu, takže další reprízy hned tak neočekávám, a to narozdíl od mnohých Reno Reinsů a kriminálek ze všech koutů USA či genderových sexuálních propagand typu L WORLD a Sex ve měste. Seriál umí zaujmout, nebere si servítky a i po letech si velká většina diváků něco ze seriálu s velkou dávkou nostalgie vybaví, což je známka i dobrého řemesla. Za mě i bez nostalgie pět hvězd. ()

Babbsi

Ano, i já jsem byla v brzkém dětství obohacena o sobotní animáček na Noze. Kvalitní podívaná se mi po letech vybavila, kdy jsem na jednu z mnoha sérií opět narazila na Youtube. Líbí se mi humor a i to příšerné kukando ve formě loutek, které jsou v konečné fázi tak kouzelné :) ()

Staceyn

Koukala jsem na tento seriál před více jak 20 lety, byvil mně tenkrát a baví mě i dneska, když na něj koukám se svýma dětma ()