Dinosaurové

• USA Dinosaurs
Komedie / Rodinný
USA, (1991–1994), 25 h 54 min (Minutáž: 22–24 min)

Stuart Pankin, Jessica Walter, Sally Struthers, Sam McMurray, Christopher Meloni, Ken Hudson Campbell, Julia Louis-Dreyfus, Pat Crawford Brown (více)

Série(4) / Epizody(65)

Seriál vypráví o životě rodiny dinosaurů, kteří žijí v moderní době. Mají lednici, pračku, televizi a další veškeré moderní věci. Narozdíl od lidí žili tito dinosauři v jeskyních a jako svého domácího mazlíčka měli většinou divoká zvířata. V tomto seriálu je děj zaměřen na rodinu Sinclairu a jejich společný život. Earl Sinclair je hlava rodiny. Pracuje jako dřevorubec a jeho žena Fran se stará o domácnost. Mají spolu tři děti. Dva syny a jednu dceru. Společně prožívají různá dobrodružství každodeního života... (duklak2)

m0lL!sS

Úsměvná vzpomínka na dětství. Nejsi máma, nejsi máma, nejsi máma...Jestli to uděláš ještě jednou, praštím s tebou o zeď!...Nejsííí máááááma!...Ještěěěě! ()

RajCZitko

Na tu dobu seriál extra třídy. Super masky, super storky, super dítě, super vtipy a hlavně se vyvedl i český dubing, díky kterému jsme to mohli sledovat i jako děti. ()

riza-do

Za neklasicky podaný klasický sitcom, který mě prostě pobavil ve víkendovém ránu 4 hvězdičky.. někdy mi bohužel humor přišel trochu snadný, až hloupý.. jindy to však bylo vynahrazeno:) ()

Renie42

Zlato, jsem doma! Tak na tohle se nedá zapomenout. Skvělý seriál, nejvíc se mi líbil malý růžový dinosaurek. Dívala jsem se snad na každý díl. Kéž by to zase někdy dávali, s chutí bych se na to podívala. ()

kymla

Tak tento seriál je pro mě srdeční záležitost. Dinosauří mimino s pánvičkou, taťka Earl: "Zlato jsem doma". Velice povedený sitcom, nejen pro děti :))) ()

Patch

Pěkný seriál......průměrná americká rodinka až na detail že to jsou dinosauři ale jinak úplně super seriál ()

Efreeti

Z čisté nostalgie dávám za 5*. Když šátrám v paměti, tak si vybavuji, že pod slupkou latexovo-gumové zábavy, se skrýval drsný humor, který si nebral servítky a kritika společenských fenoménů jako nerovnoprávnost pohlaví, vliv televize atd...ale v paměti mi uvízl díl kde se Earl chysta schodit z útesu svou tchýni protože je příliš stará, společnosti neprospěšná...a tak to přece dinosauři dělají... ()

Snapphanar

Skvělý seriál o takové normální dinosauří rodince, která žila kdysi před šedesáti, pětašedesáti miliony lety... Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů dětství! ()

Skytavka

Jako celek mě to docela baví. Miluju ještě chodící a mluvící jídlo. To je vskutku zábavné! A nejlepší je malej: ,,Mějte mě ráádi!!" ()