Film z dílny Kevina Smithe volně navazující na jeho úspěšný snímek Podvodníci z New Jersey vypráví o dvou flákačích, kteří dostali od svých přítelkyň košem a zažívají bláznivý den v místním obchoďáku. T.S. a jeho kamarád Brodie, závislý na videohrách, právě dostali kopačky a léčí se z nich v nákupním centru – kde se jedna z jejich bývalek, Brandi, náhodou právě účastní natáčení randící šou. Kamarádi nelení a vymýšlejí komický sabotážní plán, který má za cíl podkopat autoritu Brandina otce a vyhrát zpět její srdce... (HBO Europe)

IZFNP

Kevin Smith ako sa patrí, v pohodovke, ktorá vďaka svojim komediálnym, hereckým a scenáristickým kvalitám bohovsky odsýpa. Gagy, situačná komika, popkultúrne odkazy a jednoduchá zápletka sú štýl komédií, ktoré môžem. ()

vodkasesemte

If you were a car, what kind of car would you be? The kind you´d never dump your boyfriend in. Suitor Number Two sounds like a bathroom code. Now the Second Suitor sounds like a figure of mystery. Whats whoopie? If we were being intimate. What, like fucking? Yeah. Die Fledermaus (opera). Look at you. You are the kind of guy that would beg for sex. I should know, we can smell our own. Hypotetically speaking. And when I m done, you are not the same as before (jackhammer kiss). You are changed. Where do you come up with this shit? That is the cheesiest response to an honest question. You have to wait until you are addressed before you respond. Richard Dawson, go back to your podium until its time to play the Feud. This guy is homophobe. You heard how repulsed he sounded. This hate monger. I don’t hate gay ppl. So you love them? I mean, no! Textbook closet case. Self-loather. Would you be interested in partaking in some psycho-behavioral research? You got something against fat ppl too? Snoothy bootchies! You are both retarded for each other. Pat Sajak. You have something that belongs to me. You have my heart. What can I say. I love the retard. I m going to fuck you up beyond repair. That girl is only 15. Come on, guys. Tell me you wouldn’t have popped her? The Jedi mind trick! ()

Drozdo57

Určite lepšie po všetkých stránkach ako Smithova prvotina Clerks. Samozrejme, dôvodom je aj poriadny budget. Ale celkovo je toto vyzretejšie, komplexnejšie dielo, kde aj opakované postavy ako Jay a Bob lepšie vynikli. K tomu všetko ťahá skvelý Jason Lee a jeden si môže nostalgicky zaspomínať, aké krásne baby sme mali v telke v 90kách. Prirodzené Claire a Shannen víťazia nad dnešnými plastovými barbínami. Vtedy frčali len drogy. ()

E.T.Martin

Zatím nejlepší kousek od Kevina Smithe, co jsem zatím viděl. Spousta uhozených postaviček, do toho ještě uhozenější Jay a mlčenlivý Bob, tak mě jen v této souvislosti napadlo, jestli budou komedie z "apatowské" dílny po 14 letech taky tak vtipné jako je tahle. ()

To je neuvěřitelné, opravdu! Je to kravina, je to vulgární, je to absurdní a šílené...a je to něco neskutečně poutavého. Je t udost komentářů, které to vystihly líp a budou výš, ale já to k těm pěti hvězdičkám musela napsat, ten film mne strašně mile překvapil. ()

schwejk

Asi nejlepší Smithův film se závěrečnou dvacetiminutovkou, za kterou měl Jason Lee dostat Oscara! Potěší nejlepší role Bena Afflecka. "Je zakázáno bít lidi v policejní vazbě!" - "Jen jednu ránu, prosím..." - "No tak dobře..." ()

Oewi odpad!

Pořád nemůžu vyjít z šoku, že takovej mišmaš trapnosti někdo natočil a už vůbec nechápu, jak to může mít tady na čsfd 82% ... ()

tombender

Klasicky perfektní dialogy, film ani chvilku nenudí. Moc mě potěšilo vidět téměř všechny Smithovy oblíbence v jednom obchoďáku (filmu :) ()

tyzmrde

3. nejlepší film Kevina Smithe kde jsou geniální vtipy, hlášky, parodování na suprhrdiny. Také bych chtěl aspoň nějaké 15 minutové pokračování na tento film se stejnými herci. Nejlepší legendarní film Kevina 10/10 ()

kolodej1

dobrý film na zasmání, dobrých vtípků je tu hodně, paradoxně mi ale docela vadili Jay a Mlčenlivý Bob, to bylo už trochu násilné a přehnané. Jinak to bylo fajn. 70% ()

Flamik

Řízkové no. Předtištěnej popis amerických teenagerů v době kdy nebyl fb a lidi si museli volat. Stejně hodně věcí, hlavně těch jak kluci myslej a co dělaj se dá převíst i do dnešní doby bez problémů :) ()

Scaevola

Komedie s velmi pomalým rozjezdem a poněkud triviálně-trapným závěrem. Ale všechno to uprostřed, včetně excentrických postav a šílených nápadů, je výtečné! ()

Jardys88

Na to, že je tento film teprve druhým Smithovým počinem stojí opravdu za to. Jeho humor miluju a přiznávám, že mé nejoblíbenější filmy od něj jsou nyní Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder, Clerks 2 a přidávám k nim Flákače. Naprosto nepřekonatelné narážky na Star Wars, snaha Boba pohnout cigaretou či jejich pokusy na odstranění sekuriťáka v obchoďáku. Některé scény jsem musel stopovat a čekat až se přes slzy smíchu budu moct dívat dál. Opravil mě Jason Lee a tříbradavková věštkyně. Konec. Také Leeho a Londonova intelektuální rozprava o rozdílu občerstvení a sušenkového krámu. Jsem zničený. ()

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2